Przeczytaj w weekend

Juliette Binoche

Juliette Binoche
 • Data urodzenia:

  9 marca 1964 (55)
 • Miejsce urodzenia:

  Paryż, Francja
 • Narodowość:

  Francuzka
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Juliette Binoche jako aktorka debiutowała w 1983 roku niewielką rolą w filmie pt.: Liberty belle. Za kreacje w filmach takich jak Trzy kolory: NiebieskiThe English Patient i Chocolat była nominowana do Złotych Globów. W 1997 roku została nagrodzona Oscara za rolę Hany w obrazie pt.: The English Patient.

W obsadzie (39)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV