Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko
 • Data urodzenia:

  6 grudnia 1968 (50)
 • Miejsce urodzenia:

  Wrocław
 • Zawód:

  aktor, reżyser
 • Bio:

  Olaf Lubaszenko jest absolwentem IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutował, mając 14 lat, rolą Kamila Kuranta w serialu pt.: Życie Kamila Kuranta. Jednym z pierwszych, ważniejszych jego występów była kreacja postaci Tomka w Krótkim filmie o miłości Krzysztofa Kieślowskiego, za którą otrzymał nagrodę na genewskim festiwalu „Gwiazdy Jutra”. Jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej od 2001 roku. Wyreżyserował produkcje takie jak: Sztos, Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota.    

W obsadzie (35)

W obsadzie (6)

Produkcje (1)

Napisane książki (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV