1983: sezon 1 – wideorecenzja

Premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa zbliża się dużymi krokami. Czy 1983 sprostał oczekiwaniom? Zobaczcie wideorecenzję!

Ocena recenzenta:
5/10

Premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa zbliża się dużymi krokami. Czy 1983 sprostał oczekiwaniom? Zobaczcie wideorecenzję!

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Tagi:  netflix 

1983, pierwszy polski serial Netflixa, miał być rzeczą wyjątkową. Alternatywna historia Polski, w której ustrój komunistyczny nigdy nie został obalony, brzmi fascynująco. Do tego Agnieszka Holland i inne polskie reżyserki za kamerą oraz plejada polskich gwiazd na ekranie. To nie mogło się nie udać... a jednak 1983 zawodzi praktycznie w każdym elemencie. Po więcej moich przemyśleń zapraszam do wideorecenzji.

Premiera 1983 30 listopada na Netflixie!

Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Tradycyjnie zapraszam Was do zaglądania oraz sybskrybowania naszego kanału na YouTubie - tam regularnie umieszczamy nowe materiały, w tym wywiady z aktorami grającymi w serialu Netflixa. Do usłyszenia!

1983

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV