Repertuar kin Nowość Program TV
Ocena recenzenta:
4/10

Plagi Breslau – wideorecenzja

Plagi Breslau to nowy film Patryka Vegi opowiadający o seryjnym mordercy grasującym po ulicach Wrocławia. Czy próba stworzenia rasowego thrillera zakończyła się sukcesem? Zobaczcie naszą wideorecenzję!

Nowy film Patryka Vegi to projekt stworzony dla platformy Showmax, która – jak dowiedzieliśmy się wczoraj – pod koniec stycznia zakończy swoją działalność w Polsce. Plagi Breslau w serwisie jednak zobaczymy już w piątek. Film opowiada o seryjnym mordercy grasującym po ulicach Wrocławia i popełniającym brutalne, rytualne wręcz zbrodnie, nawiązujące do historii tytułowego miasta. Romans Vegi z nowym gatunkiem zwiastować mógł coś naprawdę ciekawego i tak w sumie jest, choć to wciąż typowe kino reżysera Botoksu i Pitbulla. Więcej w recenzji poniżej:

Jeżeli widzieliście już Plagi Breslau, to dajcie znać, co o filmie myślicie! Czekacie na kolejne projekty Patryka Vegi?

Dzięki wielkie za obejrzenie tej recenzji. Jak zwykle zapraszam Was do subskreybowania naszego kanału na YouTubie (jest już nas prawie 28 tysięcy!) i śledzeniu nas na bieżąco. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Plagi Breslau

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.