Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Ocena recenzenta:
7/10

Planeta Singli 3 – wideorecenzja

Planeta singli 3 to zwieńczenie popularnej serii komedii romantycznych z Maćkiem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Jak prezentuje się jej zakończenie? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Planeta singli szybko stała się kinowym fenomenem. W sumie obie części przyciągnęły do kin ponad 3,5 miliona widzów. Na dodatek, co było szczególnie wielkim zaskoczeniem, twórcy zaproponowali odrobinę odmienną formułę od dobrze nam znanego schematu polskich komedii romantycznych. Okazuje się bowiem, że taki film może być dowcipny, nie obrażać inteligencji widza i przedstawić nienachalną romantyczną historię. Choć drugą częścią seria zaliczyła niewielki upadek, nadchodzące zaledwie kilka miesięcy później zwieńczenie historii Ani i Tomka okazuje się być powrotem do niezłego poziomu. Jak wypadła Planeta Singli 3? Zobaczcie naszą wideorecenzję!

Wybieracie się na Planetę Singli 3? Lubicie tę serię? Dajcie znać w komentarzach.

W wolnej chwili zerknijcie na nasz kanał na YouTubie, gdzie publikujemy wywiady, relacje z premier, recenzje oraz odcinki naEKRANACH. Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Do usłyszenia!

Planeta Singli 3

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.