Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Planeta Singli 3 – wideorecenzja

Planeta singli 3 to zwieńczenie popularnej serii komedii romantycznych z Maćkiem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Jak prezentuje się jej zakończenie? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Ocena recenzenta:
7/10

Planeta singli 3 to zwieńczenie popularnej serii komedii romantycznych z Maćkiem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Jak prezentuje się jej zakończenie? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Planeta singli szybko stała się kinowym fenomenem. W sumie obie części przyciągnęły do kin ponad 3,5 miliona widzów. Na dodatek, co było szczególnie wielkim zaskoczeniem, twórcy zaproponowali odrobinę odmienną formułę od dobrze nam znanego schematu polskich komedii romantycznych. Okazuje się bowiem, że taki film może być dowcipny, nie obrażać inteligencji widza i przedstawić nienachalną romantyczną historię. Choć drugą częścią seria zaliczyła niewielki upadek, nadchodzące zaledwie kilka miesięcy później zwieńczenie historii Ani i Tomka okazuje się być powrotem do niezłego poziomu. Jak wypadła Planeta Singli 3? Zobaczcie naszą wideorecenzję!

Wybieracie się na Planetę Singli 3? Lubicie tę serię? Dajcie znać w komentarzach.

W wolnej chwili zerknijcie na nasz kanał na YouTubie, gdzie publikujemy wywiady, relacje z premier, recenzje oraz odcinki naEKRANACH. Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Do usłyszenia!

Planeta Singli 3
 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV