Repertuar kin Nowość Program TV
 

Ocena recenzenta:
8/10

Who is America?: sezon 1, odcinek 5 – recenzja

Czy widzieliście że światem rządzi rastafariańskie lobby? Czy zdajecie sobie sprawę, że niemowlaki, w imię dżihadu, ubierają „samobójcze pieluchy”? Czy bylibyście zdolni obronić się przed dekapitacją, chwytając zębami penisa terrorysty? Świat wciąż kryje wiele sekretów. Sacha Baron Cohen specjalnie dla was ujawnia mroczne tajemnice współczesności.

Telewizja kłamie, fake news atakują nas ze wszystkich stron. Podziękujmy więc Bogu za takich błyskotliwych demaskatorów jak Billy Wayne Ruddick, który wraz ze swoimi gośćmi dekonspiruje grupy trzymające władze, rozpracowując narzędzia propagandowe, uderzające w najlepszego prezydenta Ameryki od początku jej istnienia. Tym razem wraz z kierownikiem kampanii wyborczej Donalda Trumpa ujawnia przerażającą prawdę o wpływowym rastafariańskim lobby w amerykańskiej telewizji. Panowie masakrują również plotki o rzekomym szowinizmie głowy państwa. Przecież na spotkaniu z prezydentem Niemiec, Angelą Merkel, prezydent patrzył jej w oczy, a nie poniżej, na kobiece atrybuty. Na Boga, jakich jeszcze chcecie dowodów na feminizm Donalda Trumpa!

Who-Is-America
fot. Showtime

USA to kraj drugich szans, o czym przekonuje nas dobitnie program Ex con second chance, w którym były skazaniec, Ricky Sherman, próbuje znaleźć swoje miejsce w Ameryce. Kilka odcinków temu mogliśmy delektować się jego pięknymi obrazami wykonanymi fekaliami. Teraz Ricky próbuje swoich sił jako gwiazda muzyki elektronicznej. Jego utwory nagrane w więzieniu stworzone są za pomocą odgłosów ofiar sodomii i sadystycznej przemocy. Nie przeszkadzało to jednak publiczności zebranej w klubie, gdzie Sherman zadebiutował jako DJ. Kompulsywne jęki i dźwięki mordobicia doskonale korespondują przecież z zapętloną muzyką techno, do której aż chce się machnąć nóżką. Ricky po raz kolejny odnosi wielki sukces. Ciekawe, czy jako początkujący DJ otrzyma upragnione „BJ”.

Who is America
fot. Showtime

Gwiazdą odcinka po raz kolejny jest z pewnością Erran Morad, izraelski specjalista do walki z terroryzmem. Ten wysokiej klasy fachowiec już piąty epizod z rzędu udziela rad dobrym Amerykanom, jak przeciwstawić się hegemoni islamskich zamachowców. Tym razem gościem żołnierza jest Daniel Roberts, aktywista broniący równych praw dzieci w kwestii dostępu do broni palnej. Daniel podczas szkolenia dowiedział się wielu bardzo przydatnych rzeczy. Słyszeliście o „pieluchowych dżihadzistach”? Roberts już wie, że niemowlaki w pampersach mogą przenosić nie tylko broń biologiczną. Dostał też ważną lekcję: pod żadnym pozorem nie wolno wyrzucać niewinnych dzieci do kosza na śmieci. Mosad nie popiera takich praktyk. Cóż, Daniel musi się jeszcze wiele nauczyć…

Celująco wyszedł za to z zajęć poświęconym dekapitacji. Erran po raz koleiny podzielił się z nami bardzo pouczającą radą. Gdy terrorysta trzyma nad twoją głową miecz, chwyć go zębami za przyrodzenie! Morad już dwa razy uciekł spod ostrza dzięki tej technice. Daniel Roberts przyswoił ją wzorowo. Nieważne, że jego koledzy od piwka pewnie nigdy nie przestaną nabijać się z dwuznacznej pozycji, w której się znalazł. Co z tego, że dzieci, z którymi pozuje na swojej stronie internetowej, będą od teraz patrzyć na tatę trochę inaczej. Cel uświęca środki. Gdy ktoś pokusi się o porwanie trzeciorzędnego aktywistę fanatyka, aby go dekapitować, będzie musiał liczyć się z tym, że jego penis znajdzie się w ustach ofiary.

Who is America
fot. Showtime

Omawiając bieżący odcinek, nie wolno zapomnieć o celebryckim fotografie Gio Mondalo i youtuberze OMGWhizzBOyOMG. Ten pierwszy pomaga w karierze początkującemu celebrycie. Doradzając mu, jak ma się ustawić, aby przed obiektywem dobrze wypaść, realizuje swój kolejny wielki projekt z cyklu „Dzieciaki z Hollywood pokazują afrykańskiej biedocie, co to znaczy mieć styl”. Z kolei słynny vloger OMGWhizzBOyOMG rozpakowuje słodziutkie figurki, prowadząc niezwykle interesującą rozmowę z staroświeckim szeryfem od Donalda Trumpa. Jesteście ciekawi, co David Clarke myśli o anarchistach z Antify i jak pachną jego palce po unboxingu słodkości? Sprawdźcie kanał OMGWhizzBOyOMG!!!

Who is America
fot. Showtime

USA to tak wspaniałe miejsce. Jest ono pełne inteligentnych i wrażliwych ludzi, obdarzonych wielką wiedzą o otaczającym nas świecie. Najnowszy odcinek przedstawia pouczające historie, między innymi o dźwiękach sodomii będących nowym początkiem, o pięknych i bogatych pomagającym brzydkim i biednym oraz o ucieczce przed dekapitacją z penisem w buzi. Kim jest Ameryka? Nami wszystkimi!

Źródło: zdjęcie główne: Showtime
 

 

Poznaj recenzenta

Wiktor Fisz
Fan Davida Lyncha, Monty Pythona i H.P. Lovecrafta. Uważa, że sztuka jest jedyną dziedziną życia, w której można sobie pozwolić praktycznie na wszystko. Bardzo nie lubi tradycyjnej telewizji, jest za to wielkim fanem platform SVOD. Gdyby był producentem serialowym, wydałby wszystkie pieniądze na ekranizację książki „Wieki Światła” Iana R. McLeoda. Wciąż próbuje przekonać córkę, że Vaiana jest lepszą animacją niż Król Lew.

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Michalina Reda
-

Chirurdzy – sezon 15. Zobacz zdjęcia…

Chirurdzy powracają z 15. sezonem. Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które zapowiadają, co wydarzy się…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Co o tym sądzisz?