Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Ocena recenzenta:
8/10

Who is America?: sezon 1, odcinek 5 – recenzja

Czy widzieliście że światem rządzi rastafariańskie lobby? Czy zdajecie sobie sprawę, że niemowlaki, w imię dżihadu, ubierają „samobójcze pieluchy”? Czy bylibyście zdolni obronić się przed dekapitacją, chwytając zębami penisa terrorysty? Świat wciąż kryje wiele sekretów. Sacha Baron Cohen specjalnie dla was ujawnia mroczne tajemnice współczesności.

Telewizja kłamie, fake news atakują nas ze wszystkich stron. Podziękujmy więc Bogu za takich błyskotliwych demaskatorów jak Billy Wayne Ruddick, który wraz ze swoimi gośćmi dekonspiruje grupy trzymające władze, rozpracowując narzędzia propagandowe, uderzające w najlepszego prezydenta Ameryki od początku jej istnienia. Tym razem wraz z kierownikiem kampanii wyborczej Donalda Trumpa ujawnia przerażającą prawdę o wpływowym rastafariańskim lobby w amerykańskiej telewizji. Panowie masakrują również plotki o rzekomym szowinizmie głowy państwa. Przecież na spotkaniu z prezydentem Niemiec, Angelą Merkel, prezydent patrzył jej w oczy, a nie poniżej, na kobiece atrybuty. Na Boga, jakich jeszcze chcecie dowodów na feminizm Donalda Trumpa!

Who-Is-America
fot. Showtime

USA to kraj drugich szans, o czym przekonuje nas dobitnie program Ex con second chance, w którym były skazaniec, Ricky Sherman, próbuje znaleźć swoje miejsce w Ameryce. Kilka odcinków temu mogliśmy delektować się jego pięknymi obrazami wykonanymi fekaliami. Teraz Ricky próbuje swoich sił jako gwiazda muzyki elektronicznej. Jego utwory nagrane w więzieniu stworzone są za pomocą odgłosów ofiar sodomii i sadystycznej przemocy. Nie przeszkadzało to jednak publiczności zebranej w klubie, gdzie Sherman zadebiutował jako DJ. Kompulsywne jęki i dźwięki mordobicia doskonale korespondują przecież z zapętloną muzyką techno, do której aż chce się machnąć nóżką. Ricky po raz kolejny odnosi wielki sukces. Ciekawe, czy jako początkujący DJ otrzyma upragnione „BJ”.

Who is America
fot. Showtime

Gwiazdą odcinka po raz kolejny jest z pewnością Erran Morad, izraelski specjalista do walki z terroryzmem. Ten wysokiej klasy fachowiec już piąty epizod z rzędu udziela rad dobrym Amerykanom, jak przeciwstawić się hegemoni islamskich zamachowców. Tym razem gościem żołnierza jest Daniel Roberts, aktywista broniący równych praw dzieci w kwestii dostępu do broni palnej. Daniel podczas szkolenia dowiedział się wielu bardzo przydatnych rzeczy. Słyszeliście o „pieluchowych dżihadzistach”? Roberts już wie, że niemowlaki w pampersach mogą przenosić nie tylko broń biologiczną. Dostał też ważną lekcję: pod żadnym pozorem nie wolno wyrzucać niewinnych dzieci do kosza na śmieci. Mosad nie popiera takich praktyk. Cóż, Daniel musi się jeszcze wiele nauczyć…

Celująco wyszedł za to z zajęć poświęconym dekapitacji. Erran po raz koleiny podzielił się z nami bardzo pouczającą radą. Gdy terrorysta trzyma nad twoją głową miecz, chwyć go zębami za przyrodzenie! Morad już dwa razy uciekł spod ostrza dzięki tej technice. Daniel Roberts przyswoił ją wzorowo. Nieważne, że jego koledzy od piwka pewnie nigdy nie przestaną nabijać się z dwuznacznej pozycji, w której się znalazł. Co z tego, że dzieci, z którymi pozuje na swojej stronie internetowej, będą od teraz patrzyć na tatę trochę inaczej. Cel uświęca środki. Gdy ktoś pokusi się o porwanie trzeciorzędnego aktywistę fanatyka, aby go dekapitować, będzie musiał liczyć się z tym, że jego penis znajdzie się w ustach ofiary.

Who is America
fot. Showtime

Omawiając bieżący odcinek, nie wolno zapomnieć o celebryckim fotografie Gio Mondalo i youtuberze OMGWhizzBOyOMG. Ten pierwszy pomaga w karierze początkującemu celebrycie. Doradzając mu, jak ma się ustawić, aby przed obiektywem dobrze wypaść, realizuje swój kolejny wielki projekt z cyklu „Dzieciaki z Hollywood pokazują afrykańskiej biedocie, co to znaczy mieć styl”. Z kolei słynny vloger OMGWhizzBOyOMG rozpakowuje słodziutkie figurki, prowadząc niezwykle interesującą rozmowę z staroświeckim szeryfem od Donalda Trumpa. Jesteście ciekawi, co David Clarke myśli o anarchistach z Antify i jak pachną jego palce po unboxingu słodkości? Sprawdźcie kanał OMGWhizzBOyOMG!!!

Who is America
fot. Showtime

USA to tak wspaniałe miejsce. Jest ono pełne inteligentnych i wrażliwych ludzi, obdarzonych wielką wiedzą o otaczającym nas świecie. Najnowszy odcinek przedstawia pouczające historie, między innymi o dźwiękach sodomii będących nowym początkiem, o pięknych i bogatych pomagającym brzydkim i biednym oraz o ucieczce przed dekapitacją z penisem w buzi. Kim jest Ameryka? Nami wszystkimi!

Źródło: zdjęcie główne: Showtime
 

 

Who Is America?

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]