Menu

Scorpion (2014)


Trailery i materiały video

Scorpion - trailer 3. sezonu

Serial jednym zdaniem

brak jeszcze opinii, jako pierwszy dodaj swoją!
Pokaż wszystkie opinie (0)

Najnowsza recenzja redakcji

„Scorpion” powraca z 2. sezonem, oferując mniej więcej to samo co wcześniej, ale z małymi usprawnieniami w kilku miejscach. Jak sprawuje się 1. odcinek?

Akcja premiery 2. sezonu serialu „Scorpion” rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Walter jest w rozsypce, podobnie jak cała grupa, szybko jednak przez splot wydarzeń zagrażających życiu milionów bohaterowie wracają do gry i w zasadzie dostajemy to, co działało w 1. sezonie – dynamiczną akcję, rozwój relacji pomiędzy postaciami i ciągłe zwroty akcji mające na celu zwiększenie dawki napięcia. Tym razem jednak obserwujemy to, co „Scorpion” ma najlepszego – prostą, acz ciekawą historię i postacie, które sprawdzają się naprawdę nieźle. Zagrożenie, z jakim tym razem się mierzą, i to, w jaki sposób to robią, stoi na dobrym poziomie.

Dokonano zmiany w obsadzie – wymieniono dyrektora, który zatrudnia bohaterów do akcji. Tym razem jest to kobieta, Adriana Molina (Alana de la Garza), która jest kompletnie inną postacią niż nudny i mdły facet z poprzedniego sezonu. Postać ma w sobie to coś, a jej umiejętność radzenia sobie z grupą Scorpion może doprowadzać w dalszych odcinkach do interesujących sytuacji. Jest to spory plus.

Rozwinięto też relacje w grupie, a wątek Paige i Waltera wyraźnie będzie nadal rozbudowywany na przestrzeni kolejnych odcinków. Na razie jest sympatycznie, czasem zabawnie, trochę dziecinnie, ale satysfakcjonująco. Oby nie przesadzili w przekomarzaniu się, bo osiągnięty efekt może być odwrotny do zamierzonego.

Scorpion” powraca z 2. sezonem i nie oferuje jakichś drastycznych zmian wpływających na jakości. Dostajemy w gruncie rzeczy to samo, co było w poprzedniej serii: dynamiczną opowieść z akcją i nutką humoru. Kluczem do sukcesu będą lepsze i przede wszystkim równe pomysły na sprawy odcinków.

Pokaż całą recenzję Pokaż wszystkie recenzje redakcji (11)

Obsada

Walter O'Brien
Paige Dineen
Happy Quinn
Sylvester Dodd
Agent Cabe Gallo

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Powiązane Artykuły

Adam Siennica
1127 -

Premiery seriali 2017 (styczeń-maj). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2017 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W artykule przegląd z datami premier w Polsce oraz w USA.

Michał Bernach
1801 -

Polacy w Hollywood

Od czasu do czasu media obiega informacja, że któryś z polskich celebrytów zamierza szturmem zdobyć Hollywood, efekt tych hucznie ogłaszanych zamiarów bywa jednak różny. Mimo…

Adam Siennica
1800 -

Premiery seriali – jesień 2016

Jesień to najlepszy okres dla każdego fana seriali. Na ekrany powracają kolejne sezony popularnych produkcji oraz debiutują nowości. Oto kalendarz premier seriali. Poznajcie daty premier.

Pokaż kolejne (40)

Komentarze