Menu

Scorpion (2014)


Trailery i materiały video

Scorpion - trailer 3. sezonu

Serial jednym zdaniem

brak jeszcze opinii, jako pierwszy dodaj swoją!
Pokaż wszystkie opinie (0)

Najnowsza recenzja redakcji

„Scorpion” powraca z 2. sezonem, oferując mniej więcej to samo co wcześniej, ale z małymi usprawnieniami w kilku miejscach. Jak sprawuje się 1. odcinek?

Akcja premiery 2. sezonu serialu „Scorpion” rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Walter jest w rozsypce, podobnie jak cała grupa, szybko jednak przez splot wydarzeń zagrażających życiu milionów bohaterowie wracają do gry i w zasadzie dostajemy to, co działało w 1. sezonie – dynamiczną akcję, rozwój relacji pomiędzy postaciami i ciągłe zwroty akcji mające na celu zwiększenie dawki napięcia. Tym razem jednak obserwujemy to, co „Scorpion” ma najlepszego – prostą, acz ciekawą historię i postacie, które sprawdzają się naprawdę nieźle. Zagrożenie, z jakim tym razem się mierzą, i to, w jaki sposób to robią, stoi na dobrym poziomie.

Dokonano zmiany w obsadzie – wymieniono dyrektora, który zatrudnia bohaterów do akcji. Tym razem jest to kobieta, Adriana Molina (Alana de la Garza), która jest kompletnie inną postacią niż nudny i mdły facet z poprzedniego sezonu. Postać ma w sobie to coś, a jej umiejętność radzenia sobie z grupą Scorpion może doprowadzać w dalszych odcinkach do interesujących sytuacji. Jest to spory plus.

Rozwinięto też relacje w grupie, a wątek Paige i Waltera wyraźnie będzie nadal rozbudowywany na przestrzeni kolejnych odcinków. Na razie jest sympatycznie, czasem zabawnie, trochę dziecinnie, ale satysfakcjonująco. Oby nie przesadzili w przekomarzaniu się, bo osiągnięty efekt może być odwrotny do zamierzonego.

Scorpion” powraca z 2. sezonem i nie oferuje jakichś drastycznych zmian wpływających na jakości. Dostajemy w gruncie rzeczy to samo, co było w poprzedniej serii: dynamiczną opowieść z akcją i nutką humoru. Kluczem do sukcesu będą lepsze i przede wszystkim równe pomysły na sprawy odcinków.

Pokaż całą recenzję Pokaż wszystkie recenzje redakcji (11)

Obsada

Walter O'Brien
Paige Dineen
Happy Quinn
Sylvester Dodd
Agent Cabe Gallo

Sezony

Sezon 1:

Sezon 2:

Sezon 3:

Sezon 4:

Powiązane Artykuły

Adam Siennica
731 -

Te seriale powrócą na antenę. Powstaną kolejne sezony

W ostatnim okresie zamówiono kolejne sezony wielu popularnych seriali. Poznajcie tytuły, które będą mieć kolejne sezony.

Adam Siennica
1791 -

Premiery seriali 2017 (styczeń-maj). Daty w USA i w Polsce

Zaczynamy 2017 rok, co w telewizji oznacza nowe seriale oraz powracające sezony popularnych tytułów. W artykule przegląd z datami premier w Polsce oraz w USA.

Michał Bernach
2409 -

Polacy w Hollywood

Od czasu do czasu media obiega informacja, że któryś z polskich celebrytów zamierza szturmem zdobyć Hollywood, efekt tych hucznie ogłaszanych zamiarów bywa jednak różny. Mimo…

Pokaż kolejne (41)

Komentarze