Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Tag: #fifa

-

Przetrwanie na murawie. Zobacz wideo przedstawiające Survival w...

W kolejnej odsłonie serii FIFA nie zabraknie nowości. Jedną z nich będzie tryb, którego założenia przypominają gatunek Battle Royale. Wideo ujawnia, jak wygląda w nim…

-

FIFA 19 – nowości w grze ukazane na gameplayach

Rewolucja czy ewolucja? Jak wypadnie FIFA 19? Na tę chwilę możemy zobaczyć nowości, jakie EA Sports zaimplementowało do gry.

-

Mundial w AR. Ta technologia może zrewolucjonizować futbol

Naukowcy z University of Washington stworzyli innowacyjną metodę prezentowania meczów piłki nożnej - opracowali algorytm, który zamienia transmisję wideo na obraz w rzeczywistości rozszerzonej.

-

Najlepsze gry o piłce nożnej. W co warto zagrać?

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej postanowiliśmy rzucić okiem na najciekawsze produkcje, które przedstawiają ten sport.

-

[E3] Podsumowanie konferencji EA Play 2018 – informacje,...

Wczoraj o godzinie 20 czasu polskiego miała miejsce konferencja EA Play, poprzedzająca targi E3. O to co się na niej znalazło.

Michał Czubak
-

FIFA 18 z dodatkiem tematycznym Mistrzostw Świata?

Za dwa miesiące Mistrzostwa Świata FIFA, a zapowiedzi nowej gry, ani też dodatku tematycznego nie ma. Ostatnia aktualizacja gry FIFA 18 pozwala snuć domysły, że…

Paweł Krzystyniak
-

FIFA 18: Błąd przyczyną poważnych problemów w środowisku zawodowych...

W środowisku graczy FIFA 18 pojawiły się liczne doniesienia o oszustwach, które stały się możliwe dzięki bardzo prostej metodzie.

Michał Czubak
-

Posiadacze EA i Origin Access już mogą grać w FIFA 18

Po co czekać do 29 września, jak już teraz można przez kilka godzin bawić się grą FIFA 18. Tytuł dostępny jest dla posiadaczy EA oraz…

Michał Czubak
-

FIFA 18 jednak nie trafi na Nintendo Switch

Będzie FIFA 18 i EA SPORTS FIFA. Jednak nie są to te same gry, a zupełnie inne twory. EA wyjaśnia kwestię "osiemnastki" na konsoli Nintendo…

Paweł Krzystyniak
-

Pierwsze spojerzenie na FIFĘ na Nintendo Switch

W sieci pojawiła się nowa reklama Nintendo Switch, stworzona z myślą o japońskiej telewizji. Pozwala ona rzucić okiem na mobilną FIFĘ.

Paweł Krzystyniak
-

FIFA 18 z osobną wersją specjalnie dla Nintendo Switch

Nowa odsłona popularnej serii trafi na konsolę Nintendo Switch, ale nie będzie to zwykły port z innych platform.

Michał Czubak
-

Paris Saint-Germain angażuje się w e-sport

Kolejny sportowy gigant zainteresował się sportem na poziomie elektronicznej rozrywki. Paris Saint-Germain celuje się w League of Legends i serię Fifa.