Tag: J.R.R. Tolkien -

  • 2
  • 3
Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Upadek Gondolinu – recenzja książki
-
Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Upadek Gondolinu: premiera ostatniej wielkiej opowieści Tolkiena
-

Upadek Gondolinu: premiera ostatniej wielkiej opowieści Tolkiena

Upadek Gondolinu przeniesie czytelników jeszcze raz do świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena. Książka...

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
QUIZ: Jak dobrze znasz Śródziemie J.R.R. Tolkiena?
-

QUIZ: Jak dobrze znasz Śródziemie J.R.R. Tolkiena?

J.R.R. Tolkien wykreował przebogaty świat fantasy. Sprawdź jak dobrze znasz fakty o Śródziemiu i jego...

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Upadek Gondolinu: znamy datę premiery książki J.R.R. Tolkiena
-
zdjęcia

Upadek Gondolinu: znamy datę premiery książki J.R.R. Tolkiena

Upadek Gondolinu to kolejna książka J.R.R. Tolkiena, którą ukazała się lata po śmierci pisarza. Poznaliśmy...

Karolina Szendera
Karolina Szendera
Opowieści z Niebezpiecznego Królestwa – recenzja książki
-
zdjęcia
Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Upadek Gondolinu: przeczytamy jeszcze jedną książkę J.R.R. Tolkiena
-
zdjęcia

Upadek Gondolinu: przeczytamy jeszcze jedną książkę J.R.R. Tolkiena

W ręce wielbicieli Śródziemia w tym roku trafi Upadek Gondolinu - jeszcze jedna książka przedstawiająca...

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Ilustrowany Hobbit w sprzedaży. Zobacz okładkę
-
zdjęcia

Ilustrowany Hobbit w sprzedaży. Zobacz okładkę

Ukazało się nowe, ilustrowane wydanie Hobbita J.R.R. Tolkiena. Zobaczcie jak prezentuje się okładka....

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Nie Sauron, nie Gandalf. Kto jest najpotężniejszą istotą w Śródziemiu?
-
galeria

Nie Sauron, nie Gandalf. Kto jest najpotężniejszą istotą w Śródziemiu?

Portal Screen Rant wybrał najpotężniejsze postacie z Władcy Pierścieni. Pierwsze miejsce może zaskakiwać...

Karolina Szendera
Karolina Szendera
Atlas Tolkienowski – recenzja książki
-
zdjęcia
Agnieszka Kołodziej
Agnieszka Kołodziej
Beren i Lúthien – recenzja książki
-
Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Beren i Lúthien: polskie wydanie książki J.R.R. Tolkiena już dostępne
-

Beren i Lúthien: polskie wydanie książki J.R.R. Tolkiena już dostępne

Ukazała się kolejna obowiązkowa pozycja dla fanów Śródziemia. Beren i Lúthien to zredagowana przez Christophera...

Karolina Szendera
Karolina Szendera
Silmarillion – recenzja książki
-
  • 2
  • 3