Repertuar kin Nowość Program TV

2. sezon „Blue Bloods” od dziś na 13th Street

Blue Bloods (ang. Blue Bloods) to historia niebanalnej, irlandzkiej rodziny, w której domownicy przy niedzielnym obiedzie rozmawiają o zbrodniach, przemocy i przestrzeganiu prawa. We wtorek, 17 stycznia 2012 na antenę kanału 13TH STREET Universal w drugim sezonie powrócą Reaganowie!

Frank Reagan (w tej roli jeden z najbardziej znanych wąsaczy w Hollywood Tom Selleck) jest szefem nowojorskiej policji. Dwaj synowie Danny (Donnie Wahlberg) i Jamie (Will Estes) poszli w jego ślady. Także dziadek młodych policjantów, emerytowany Henry Reagan, pracował w tym zawodzie. Danny – najstarszy syn Franka, weteran wojny w Iraku, jest bezkompromisowym stróżem prawa. W swojej pracy często stosuje niekonwencjonalne metody z pogranicza prawa. Jamie, absolwent Harvardu, dla policji porzucił karierę prawnika. Jedyną kobietą wśród Reaganów jest samotna matka Erin (Bridget Moynahan), asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku.

Niemały wpływ na kształt scenariusza Zaprzysiężonych miał podobno sam Tom Selleck, który w przekonujący sposób przedstawił scenarzystom i producentom swoją wizję fabuły i rozwoju postaci. Efekt współpracy doświadczonego aktora oraz znakomitych scenarzystów (autorów m.in. scenariusza do serialu Rodzina Soprano) jest fantastyczny! Pogłębione wątki, wzajemne relacje bohaterów oraz ich problemy powodują, że serial jest bardzo realistyczny, a postaci bliskie widzom. W Ameryce serial przyciągnął przed telewizory miliony widzów, a jak twierdzi odtwórca roli Danny’ego – Donnie Wahlberg, „rzeczywistość Zaprzysiężonych ma także wpływ na funkcjonowanie nowojorskiej policji”.

W drugim sezonie twórcy serialu zapewnią widzom dużą dawkę przygód, emocji i niespodzianek. Już w pierwszym odcinku nowej serii widzowie zobaczą nietuzinkowych gości – wielokrotnych laureatów nagrody Grammy. Będą to: fantastyczny Tony Bennett (wokalista jazzowy, którego płyta „The Art of Exellence” z udziałem Raya Charlesa, znajdowała się przez 35 tygodni na liście bestsellerów jazzowych), zjawiskowa Carrie Underwood (wokalistka country, której albumy i single wielokrotnie pokrywały się platyną) oraz wszechstronnie utalentowana Kelli O’Hara (piosenkarka i aktorka, występująca między innymi na Broadway’u).

Serial Zaprzysiężeni pełen jest w niebanalnych wątków i wydarzeń, które nie tylko trzymają widza
w napięciu, ale także wzbudzają ogromną ciekawość i chęć poznania rozwiązań. Jak stróże prawa poradzą sobie w tym sezonie z rozwikłaniem zagadek morderstw i jak poprowadzą śledztwa, przekonamy się już niedługo, włączając kanał 13TH STREET Universal.

Zaprzysiężeni 2 – premiera drugiego sezonu serialu we wtorek, 17 stycznia o godz. 21:00. Kolejne emisje w każdy wtorek o godzinie 21:00, powtórki w piątki, od 20 stycznia o godzinie 22:00.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.