Repertuar kin Nowość Program TV

2. sezon „Unforgettable” w październiku w AXN

Nowe sprawy, nowa ekipa i ta sama zdolność do zapamiętywania rzeczywistości w najdrobniejszych szczegółach. Charyzmatyczna detektyw Carrie Wells powraca w drugim sezonie Unforgettable: Zapisane w pamięci. Pierwszy odcinek drugiego sezonu pojawi się już w piątek 4 października o godz. 22.00 w AXN. 

Główną bohaterką {{Unforgettable: Zapisane w pamięci}} jest Carrie Wells (w tej roli Poppy Montgomery) – obdarzona fotograficzną pamięcią była detektyw. Na co dzień współpracuje z nowojorską policją, jako konsultant ds. zabójstw w ekipie Ala Burnsa (w tej roli Dylan Walsh). Liczy, że w ten sposób uda się jej pokonać traumę z dzieciństwa – rozwikłać zagadkę śmierci swojej siostry.

W drugim sezonie Unforgettable: zapisane w pamięci, Carrie i Al przenoszą się z Brooklynu na Manhattan. W nowym miejscu rozpoczynają współpracę z bardziej doświadczonym i korzystającym z zaawansowanych technologicznie metod pracy zespołem. Dzięki tym zmianom policjanci nie ograniczają się, jak w pierwszym sezonie, wyłącznie do ścigania morderców, a sprawy są bardziej rozbudowane. Już na samym początku Carrie będzie musiała zmierzyć się ze śmiercią osoby, która przybliżała ją do zrozumienia fenomenu jej pamięci.

Zakończony po pierwszym sezonie serial Unforgettable: zapisane w pamięci powrócił do produkcji dzięki staraniom fanów. Widzowie AXN będą mogli śledzić nowe perypetie rudowłosej pani detektyw zaledwie kilka tygodni po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Premiera drugiego sezonu Unforgettable: Zapisane w pamięci w piątek 4 października  o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy piątek o godz. 22.00 w AXN. 

Źródło: informacja prasowa

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.