Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

2. sezon „Unforgettable” w październiku w AXN

Nowe sprawy, nowa ekipa i ta sama zdolność do zapamiętywania rzeczywistości w najdrobniejszych szczegółach. Charyzmatyczna detektyw Carrie Wells powraca w drugim sezonie Unforgettable: Zapisane w pamięci. Pierwszy odcinek drugiego sezonu pojawi się już w piątek 4 października o godz. 22.00 w AXN. 

Główną bohaterką {{Unforgettable: Zapisane w pamięci}} jest Carrie Wells (w tej roli Poppy Montgomery) – obdarzona fotograficzną pamięcią była detektyw. Na co dzień współpracuje z nowojorską policją, jako konsultant ds. zabójstw w ekipie Ala Burnsa (w tej roli Dylan Walsh). Liczy, że w ten sposób uda się jej pokonać traumę z dzieciństwa – rozwikłać zagadkę śmierci swojej siostry.

W drugim sezonie Unforgettable: zapisane w pamięci, Carrie i Al przenoszą się z Brooklynu na Manhattan. W nowym miejscu rozpoczynają współpracę z bardziej doświadczonym i korzystającym z zaawansowanych technologicznie metod pracy zespołem. Dzięki tym zmianom policjanci nie ograniczają się, jak w pierwszym sezonie, wyłącznie do ścigania morderców, a sprawy są bardziej rozbudowane. Już na samym początku Carrie będzie musiała zmierzyć się ze śmiercią osoby, która przybliżała ją do zrozumienia fenomenu jej pamięci.

Zakończony po pierwszym sezonie serial Unforgettable: zapisane w pamięci powrócił do produkcji dzięki staraniom fanów. Widzowie AXN będą mogli śledzić nowe perypetie rudowłosej pani detektyw zaledwie kilka tygodni po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Premiera drugiego sezonu Unforgettable: Zapisane w pamięci w piątek 4 października  o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy piątek o godz. 22.00 w AXN. 

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?