Przeczytaj w weekend

3. sezon Runaways - jak potężna jest antagonistka? Będzie nawiązanie do filmów MCU

Elizabeth Hurley rzuciła nowe światło na antagonistkę 3. sezonu Runaways. Dzięki jej postaci na ekranie pojawi się też nawiązanie do filmów MCU.

Elizabeth Hurley rzuciła nowe światło na antagonistkę 3. sezonu Runaways. Dzięki jej postaci na ekranie pojawi się też nawiązanie do filmów MCU.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  marvel 

Choć do premiery 3. sezonu serialu Runaways pozostało jeszcze kilka miesięcy, w ostatnim czasie w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej odsłony serii. Wiemy już, że jej główną antagonistką będzie czarownica Morgan le Fay, w której rolę wcieli się Elizabeth Hurley. Aktorka tak opisała teraz swoją postać:

Byłam taka podekscytowana, kiedy zaproponowano mi tę rolę. Wiecie, jestem fanką Marvela. Gram Diablicę - wcześniej też wcielałam się w postacie antagonistek. To Morgan le Fay i ona jest najpotężniejszą czarownicą Mrocznego Wymiaru. To całkiem miłe wrócić na ekranie do mojej złowrogiej strony. 

Istotna w tej wypowiedzi staje się uwaga o Mrocznym Wymiarze. Przypomnijmy, że jego władcą i jednocześnie najbardziej znanym mieszkańcem jest Dormammu, którego mieliśmy okazję oglądać w filmie Doktor Strange - to kolejne serialowe nawiązanie do produkcji MCU z wielkiego ekranu. W Runaways widzimy bowiem także Tinę Minoru, której nieco inna ekranowa wersja była mistrzynią Sanctum w Hongkongu. 

3., 10-odcinkowy sezon Runaways zadebiutuje na platformie Hulu 13 grudnia. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/comicbook.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV