4. sezon „Arrow”: Diggle ma kostium. Zobacz zdjęcie

Stacja CW oficjalnie ujawniła, jak w 4. sezonie "Arrow" prezentował będzie się na ekranie Diggle (David Ramsey), gdy będzie chciał ukryć swą tożsamość.

Stacja CW oficjalnie ujawniła, jak w 4. sezonie "Arrow" prezentował będzie się na ekranie Diggle (David Ramsey), gdy będzie chciał ukryć swą tożsamość.

Od jakiegoś już czasu producenci "Arrow" wspominali, że w 4. sezonie produkcji CW Diggle (David Ramsey) zmuszony zostanie ukrywać swą tożsamość. Bohater nie otrzymał pełnego stroju superbohatera, ale twórcy do tematu podeszli od praktycznej strony, zasłaniając jego twarz.

Czytaj także: „Narcos” – Netflix zamawia 2. sezon

Arrow - kostium Diggle'a - zdjęcie
Fot. ComingSoon.net

- Chcieliśmy być zgodni z tą charakteryzacją. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Diggle nie będzie wyglądał dobrze w pełnym kostiumie. Oliver polecił mu w poprzednim sezonie, by postarał się o coś, co ukryje jego tożsamość, a Diggle do tematu podszedł bardzo praktycznie. Nie wydaje mi się, że ktokolwiek nazwie to pełnym kostiumem - powiedział Marc Guggenheim.

Jak widzicie powyżej, Diggle zasłania twarz specjalnym hełmem (który przypomina nieco hełm Magneto). Ma też nową skórzaną kurtkę.

Poniżej publikujemy też zdjęcia z planu 4. sezonu "Arrow", który do ramówki powraca 7 października. Na jednym z nich obecna jest Rutina Wesley w roli Lady Cop. Zdjęcia zrobione zostały przez Paula Blackthorne'a.

Źródło: comigsoon.net / Fot. CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV