Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

4. sezon „Cougar Town” w Polsce

Już w czerwcu stacja Fox Life rozpocznie emisję czwartego sezonu serialu komediowego Cougar Town.

Z bohaterami „Cougar Town: Miasto kocic” nie można się nudzić. Rodzina i przyjaciele Jules Cobb (nominowana za tę rolę do Złotego Globu Courteney Cox, Przyjaciele) z odrobiną dysfunkcji i mnóstwem wina wspierają się wzajemnie czyniąc z nawet największych życiowych porażek zabawne doświadczenia. Jules jest matką 21-letniego Travisa (Dan Byrd, Wzgórza mają oczy), która niedawno ponownie wyszła za mąż, nie przeszkadza jej to jednak w utrzymywaniu bliskich kontaktów z byłym mężem Bobbym (Brian Van Holt, Helikopter w ogniu), należącym do grona jej najbliższych przyjaciół. Paczkę Jules tworzą również sąsiadka i powierniczka – Ellie (Christa Miller, Choży doktorzy, Drew Carey Show), jej mąż – Andy (Ian Gomez, Moje wielkie greckie wesele) Grayson (Josh Hopkins, Ally McBeal, Bracia i siostry), który z sąsiada awansował na małżonka Jules, a także jej ulubienica, imprezowiczka Laurie (Busy Philipps, Jezioro marzeń). Chociaż Jules i jej przyjaciele młodzieńcze lata dawno mają za sobą, to często okazuje się, że najbardziej dojrzałym z całej, wesołej gromady jest jej syn Travis.

W czwartym sezonie serialu Jules i Grayson próbują dostosować się do życia małżeńskiego, Ellie planuje powrót do pracy, podobnie jak Bobby, który również wraca tyle, że do randkowania. Do grupy przyjaciół pragnie dołączyć wścibski sąsiad Tom (Bob Clendein, Stary, gdzie moja bryka), który zrobi wszystko co w jego mocy, aby stać się częścią załogi. Podobnie jak w poprzednich sezonach bohaterowie będą zmagać się z ważnymi kwestiami życiowymi takimi jak rozważania nad cudzołóstwem gdy mężczyzna zdradza swoją żonę z sex robotem czy nad tym jak wielkiej odwagi potrzeba do trzymania kończyny w błotnistej dziurze w celu złapania suma gołymi rękami.

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 17 CZERWCA, GODZ. 22:00

Emisja w poniedziałek o godz. 22:00 (2 odcinki)

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.