Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542256573.5084&rtu=-1
 

7. sezon Arrow będzie oparty na niezrealizowanym filmie? Zaskakująca sugestia

Jeden z twórców Arrowverse, Marc Guggenheim, zamieścił w sieci zdjęcie nawiązujące do 7. sezonu Arrow. Może ono stanowić wskazówkę w kwestii tego, co zobaczymy w kolejnej odsłonie serii.

Na długo przed powstaniem DCEU wytwórnia Warner Bros. planowała stworzenie filmu o Zielonej Strzale, zatytułowanego roboczo Green Arrow: Supermax. Produkcja miała trafić do kin z kategorią wiekową R i opowiadać historię osadzonego w więzieniu Olivera Queena, który na swojej drodze spotyka m.in. Jokera i Lexa Luthora. Choć projekt nie został ostatecznie zrealizowany, wygląda na to, że może on stanowić inspirację dla twórców 7. sezonu serialu Arrow.

Przypomnijmy, że w finale poprzedniej odsłony serii Oliver również trafia do więzienia. Teraz jeden z twórców Arrowverse, Marc Guggenheim, zamieścił w sieci takie zdjęcie, zachęcając jednocześnie do odwiedzenia Queena:

Marc Guggenheim - Twitter
fot. Twitter/Marc Guggenheim

Internauci zwracają uwagę, że data na przepustce podana jest w europejskim formacie zapisu, a dzień 31 czerwca w rzeczywistości nie istnieje – czerwiec ma bowiem tylko 30 dni. Nie jest na razie jasne, co zdjęciem chciał przekazać Guggenheim. Już wcześniej zapewniał on, że Oliver trafił do więzienia Slabside Supermax – w komiksach przetrzymywano w nim metaludzi, a jego naczelnikiem był Mister Miracle w swoim trzecim wcieleniu.

-
-

Więcej szczegółów na temat 7. sezonu produkcji powinniśmy poznać w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami Comic-Conu w San Diego.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?