Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

7. sezon Arrow będzie oparty na niezrealizowanym filmie? Zaskakująca sugestia

Jeden z twórców Arrowverse, Marc Guggenheim, zamieścił w sieci zdjęcie nawiązujące do 7. sezonu Arrow. Może ono stanowić wskazówkę w kwestii tego, co zobaczymy w kolejnej odsłonie serii.

Na długo przed powstaniem DCEU wytwórnia Warner Bros. planowała stworzenie filmu o Zielonej Strzale, zatytułowanego roboczo Green Arrow: Supermax. Produkcja miała trafić do kin z kategorią wiekową R i opowiadać historię osadzonego w więzieniu Olivera Queena, który na swojej drodze spotyka m.in. Jokera i Lexa Luthora. Choć projekt nie został ostatecznie zrealizowany, wygląda na to, że może on stanowić inspirację dla twórców 7. sezonu serialu Arrow.

Przypomnijmy, że w finale poprzedniej odsłony serii Oliver również trafia do więzienia. Teraz jeden z twórców Arrowverse, Marc Guggenheim, zamieścił w sieci takie zdjęcie, zachęcając jednocześnie do odwiedzenia Queena:

Marc Guggenheim - Twitter
fot. Twitter/Marc Guggenheim

Internauci zwracają uwagę, że data na przepustce podana jest w europejskim formacie zapisu, a dzień 31 czerwca w rzeczywistości nie istnieje – czerwiec ma bowiem tylko 30 dni. Nie jest na razie jasne, co zdjęciem chciał przekazać Guggenheim. Już wcześniej zapewniał on, że Oliver trafił do więzienia Slabside Supermax – w komiksach przetrzymywano w nim metaludzi, a jego naczelnikiem był Mister Miracle w swoim trzecim wcieleniu.

-
-

Więcej szczegółów na temat 7. sezonu produkcji powinniśmy poznać w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami Comic-Conu w San Diego.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.