Przeczytaj w weekend

Czekacie już na Arrow, Supergirl i Flasha? Nowe dni emisji i daty premier

Poznaliśmy już daty premier kolejnych sezonów seriali Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow.

Poznaliśmy już daty premier kolejnych sezonów seriali Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow.

Scenarzyści superbohaterskich seriali stacji The CW udali się właśnie na (nie)zasłużone wakacje. Tymczasem nadawca już teraz postanowił zaprezentować rozkład jesiennej ramówki - na tym polu doszło do kilku zmian w stosunku do poprzednich sezonów produkcji:

Finałowe sezony Jane the Virgin i iZombie będą emitowane najprawdopodobniej od początku 2019 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV