Przeczytaj w weekend

ABC anuluje „Don’t Trust The B— In Apartment 23”!?

Czy stacja ABC ostatecznie usunęła z ramówki komedię "Don't Trust The B--- In Apartment 23"? Wszystko wskazuje na to, że serial nie będzie już emitowany w sezonie 2012/13.

Czy stacja ABC ostatecznie usunęła z ramówki komedię "Don't Trust The B--- In Apartment 23"? Wszystko wskazuje na to, że serial nie będzie już emitowany w sezonie 2012/13.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W ramówce stacji ABC nie ma obecnie żadnego odcinka komedii "Don't Trust The B--- In Apartment 23". Zgodnie z programem telewizyjnym ABC na najbliższe tygodnie Happy Endings emitowany będzie po dwa odcinki dziennie w każdy wtorek i w ten sposób komedia ta doczeka się emisji wszystkich zamówionych odcinków. Pod koniec lutego startuje bowiem kolejny sezon "Tańca z Gwiazdami".

Z kolei próżno szukać w ramówce ABC "Don't Trust The B--- In Apartment 23". Do wyemitowania pozostało osiem zamówionych odcinków, których na tą chwilę nie ma w programie ABC. Czy to oznacza, że "Apartment 23" został wyrzucony z ramówki i anulowany, a niewyemitowane odcinki ABC pokaże latem?

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV