Agenci T.A.R.C.Z.Y. - finałowy 7. sezon jednym z ulubionych dla Chloe Bennet

Wielkimi krokami zbliża się finałowy sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. O 7. sezonie wypowiedziała się gwiazda serialu, Chloe Bennet.

Wielkimi krokami zbliża się finałowy sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. O 7. sezonie wypowiedziała się gwiazda serialu, Chloe Bennet.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Agenci T.A.R.C.Z.Y. debiutowali w telewizji w roku 2012 po filmie Avengers i byli blisko związani z MCU. Na przestrzeni kolejnych sezonów wychodzili z cienia i stali się zupełnie niezależną produkcją, która w ostatnich sezonach przestała ściśle odwoływać się do Kinowego Uniwersum Marvela. Co czeka fanów w 7. sezonie?

O finałowej serii wypowiedziała się gwiazda serialu Chloe Bennet, która wciela się w postać Daisy/Quake. Zapowiada spore emocje dla fanów i powroty znanych postaci.

Mogę powiedzieć jedynie, że podróżujemy w czasie i naszym celem jest dotarcie z powrotem do miejsca, w którym byliśmy. Oznacza to podroż przez wiele różnych okresów i kto wie, kogo zobaczymy w naszej drodze powrotnej. Sezon 4. i sezon 7., to zdecydowanie moje ulubione w Agentach T.A.R.C.Z.Y..

Fani zaczęli zastanawiać się kogo zobaczą po raz kolejny. Wcześniej pojawiły się przypuszczenia, że być może zobaczymy Agentkę Carter. Pierwszy zwiastun sezonu pokazuje, że bohaterowie są w takim okresie, że wreszcie oba seriale mogłyby się połączyć. Istnieje także opcja, że po raz kolejny powróci Grant Ward, postać najczęściej powracająca serialu w różnych wcieleniach.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV