Aktor Eddie Rouse nie żyje. Miał zagrać w serialu HBO – „Westworld”

Aktor Eddie Rouse, znany z takich filmów jak American Gangster, Numer 23, czy Pandorum, nie żyje. Miał 60 lat.

Aktor Eddie Rouse, znany z takich filmów jak American Gangster, Numer 23, czy Pandorum, nie żyje. Miał 60 lat.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Eddie Rouse tydzień temu skończył zdjęcia do pilota stacji HBO Westworld. Zmarł w niedzielę w Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles. Przyczyną śmierci była niewydolność wątroby.

Czytaj także: "Titans" - aktorski serial o superbohaterach DC Comics w 2015 roku

Zadebiutował w filmie "George Washington" w 2000 roku. Pojawił się też w takich filmach jak "All the Real Girls", Boski chillout, czy Być jak Flynn. Jego ostatnią rolą jest Kissy (skrót od Kisecawchuck), lakoniczny ekscentryk i dealer kontrabandy, którego miał zagrać w serialu stacji HBO Westworld.

Źródło: Deadline.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV