Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zdjęcie i szczegóły science fiction „Westworld” HBO

Jonathan Nolan prezentuje spojrzenie na kowbojkę-robota i wyjawia kilka szczegółów serialu stacji HBO pt. "Westworld", w którym zebrał niesamowitą obsadę.

„Westworld” jest oparty na klasyku kina science fiction z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Do tej pory o samym serialu, który nie będzie odwzorowywać wydarzeń z filmu w skali 1:1 wiele nie wyjawiono. Wiemy, że Anthony Hopkins gra kreatywnego wizjonera, który tworzy tytułowe Westworld, gdzie gości mają styczność z humanoidalnymi robotami. Natomiast Ed Harris wcieli się w ikonicznego mordercę, którego w filmie grał Yul Brynner.

Westworld HBOZdjęcie: materiały prasowe

Jonathan Nolan wyjawia, że serialowe Westworld to miejsce, gdzie turysta może zostać kimkolwiek chce bez konsekwencji, zasad  czy ograniczeń.  Do tego dodaje:

Staraliśmy się stworzyć najbardziej ambitny, wywrotowy i po***any serial telewizyjny. Ten serial jest dokładnie o tych rzeczach, które nie pozwalają wam spać i którymi się martwicie.

Współtwórczyni  „Westworld” Lisa Joy dodaje, że tworzą mieszankę science fiction i westernu. W gwiazdorskiej obsadzie są Sir Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Miranda Otto, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Angela Sarafyan i Simon Quarterma. W obsadzie producenckiej znajdują się J.J. Abrams, Jonathan Nolan, Lisa Joy, Bryan Burk i Jerry Weintraub.

„Westworld” zadebiutuje w 2015 roku na antenie HBO.

Źródło: Comingsoon.net / Zdjęcie główne: HBO

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.