Zdjęcie i szczegóły science fiction „Westworld” HBO

Jonathan Nolan prezentuje spojrzenie na kowbojkę-robota i wyjawia kilka szczegółów serialu stacji HBO pt. "Westworld", w którym zebrał niesamowitą obsadę.

Jonathan Nolan prezentuje spojrzenie na kowbojkę-robota i wyjawia kilka szczegółów serialu stacji HBO pt. "Westworld", w którym zebrał niesamowitą obsadę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Westworld jest oparty na klasyku kina science fiction z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Do tej pory o samym serialu, który nie będzie odwzorowywać wydarzeń z filmu w skali 1:1 wiele nie wyjawiono. Wiemy, że Anthony Hopkins gra kreatywnego wizjonera, który tworzy tytułowe Westworld, gdzie gości mają styczność z humanoidalnymi robotami. Natomiast Ed Harris wcieli się w ikonicznego mordercę, którego w filmie grał Yul Brynner.

Westworld HBOZdjęcie: materiały prasowe

Jonathan Nolan wyjawia, że serialowe Westworld to miejsce, gdzie turysta może zostać kimkolwiek chce bez konsekwencji, zasad  czy ograniczeń.  Do tego dodaje:

Staraliśmy się stworzyć najbardziej ambitny, wywrotowy i po***any serial telewizyjny. Ten serial jest dokładnie o tych rzeczach, które nie pozwalają wam spać i którymi się martwicie.

Współtwórczyni  Westworld Lisa Joy dodaje, że tworzą mieszankę science fiction i westernu. W gwiazdorskiej obsadzie są Sir Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Miranda Otto, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Angela Sarafyan i Simon Quarterma. W obsadzie producenckiej znajdują się J.J. Abrams, Jonathan Nolan, Lisa Joy, Bryan Burk i Jerry Weintraub.

Westworld zadebiutuje w 2015 roku na antenie HBO.

Źródło: Comingsoon.net / Zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV