Alice Eve była w Warszawie. Aktorka kręciła sceny do filmu Warning

Alice Eve kręciła sceny do swojego nowego filmu w Polsce. Aktorka podzieliła się zdjęciem z Warszawy na Instagramie.

Alice Eve kręciła sceny do swojego nowego filmu w Polsce. Aktorka podzieliła się zdjęciem z Warszawy na Instagramie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Alice Eve 

Alice Eve, aktorka znana z filmów takich jak Before We Go czy Crossing Over, odwiedziła Polskę. Aktorka wraz z ekipą przyleciała do Warszawy by nakręcić sceny do swojego nowego filmu Warning.

Przypomnijmy, że Warning to produkcja opisywana jako połączenie Crash z Black Mirror. Film opowie o ludzkiej samotności oraz zastanowi się nad śmiercią i sensem życia, a wszystko za sprawą przeplatających się wielowątkowych historii. Akcja rozgrywa się na Ziemi w najbliższej przyszłości. Poza Eve, w obsadzie są także Alex Pettyfer, Charlotte Le Bon, James D’Arcy, Laura Harrier i Mena Massoud. Film będzie debiutem reżyserskim montażystki, Agaty Alexander. Scenariusz napisali natomiast Rob Michaelson i Jason Kaye. Zasadnicza część zdjęć do filmu powstanie w Rumunii.

Na dowód swojego pobytu w naszej stolicy, Eve zamieściła w sieci zdjęcia. Zobaczcie wpis - można go przewijać jak galerię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

March 11-15, 2019

Post udostępniony przez Alice Eve (@aliceeve)

Warning - data premiery nie jest jeszcze znana. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: instagram.com/aliceeve / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV