Repertuar kin Nowość Program TV

Strażnicy Galaktyki 3 – James Gunn wraca na stanowisko reżysera filmu MCU!

Strażnicy Galaktyki 3 do tej pory byli bez reżysera. Teraz jednak portal Deadline donosi, że James Gunn został przywrócony na stanowisko reżysera filmu kolejnej odsłony filmu MCU.

Informacja została podana przez takie portale jak Variety, Deadline i THR, powołujące się na swoje niezależne źródła. James Gunn został przywrócony na stanowisko reżysera i scenarzysty filmu Strażnicy Galaktyki Vol.3. Jak podaje Deadline, twórca powróci na stanowisko reżysera zaraz po zakończeniu prac nad swoim kolejnym projektem, którym będzie Legion Samobójców 2 realizowany dla studia Warner Bros..

Przypomnijmy, że w lipcu zeszłego roku Disney podjął decyzję o zwolnieniu Jamesa Gunna ze względu na jego niestosowne wpisy na Twitterze z przeszłości. Jego komentarze były na tyle ostre, że studio Myszki Miki musiało zareagować i pozbawiło twórcę pracy nad kolejną częścią Strażników Galaktyki. Teraz okazuje się jedna, że dostanie on drugą szansę i będzie mógł dokończyć swoje dzieło.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige wcześniej potwierdzał, że James Gunn pozostanie jako scenarzysta filmu i w oparciu o jego skrypt realizowana będzie produkcja. W mediach sporo spekulowano odnośnie następców reżysera. Jak jednak podaje The Hollywood Reporter, Marvel i Disney nie rozpoczęli nigdy poszukiwań następcy. Nową umowę z Gunnem zawarto w tajemnicy. Co więcej okazuje się, że kilka miesięcy po zwolnieniu Gunna, spotkał się z nim Alan Horn, osoba wysoko postawiona w korporacyjnej hierarchii Disneya, która zadecydowała o zwolnieniu reżysera. Według źródeł miał on zmienić zdanie pod wpływem przeprosin Gunna i wsparcia, jakie dostał on od obsady i ekipy.

Na swoim Twitterze James Gunn skomentował całą sprawę i potwierdził doniesienia mediów. Podziękował wszystkim za wsparcie oraz Disneyowi za możliwość kontynuowania swojej pracy.

spoilery
-
-

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.