Przeczytaj w weekend

Aliens, Sędzia Dredd i… Co wyda Scream Comics w marcu?

Wydawnictwo Scream Comics planuje w marcu wydać cztery komiksy. Zobaczcie ich okładki.

Wydawnictwo Scream Comics planuje w marcu wydać cztery komiksy. Zobaczcie ich okładki.

Pierwszą zapowiedzią jest druga część serii Aliens. Bunt. Tom 2 ze scenariuszem Brian Wood. Interesującym crossoverem będzie historia pt. Dziel i plącz, gdzie Sędzia Dredd i Predator będą się musieli zmierzyć z Królową Obcych. Pojawią się także nowe przygody Lary Croft, a także drugi album z serii Lady Killer.

Oto okładki marcowych zapowiedzi komiksowych wydawnictwa Scream Comics:

Źródło: Scream Comics / fot. Scream Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV