Przeczytaj w weekend

Altered Carbon – będzie 2. sezon. Netflix prezentuje obsadę

Netflix oficjalnie ogłosił powstanie 2. sezonu serialu Altered Carbon. Zobaczyliśmy pierwsze wideo prezentujące obsadę produkcji.

Netflix oficjalnie ogłosił powstanie 2. sezonu serialu Altered Carbon. Zobaczyliśmy pierwsze wideo prezentujące obsadę produkcji.

Serial Altered Carbon jest ekranizacją powieści Richarda Morgana pt. Altered Carbon, która łączy elementy science fiction, cyberpunku, thrillera i kryminału. Netflix zdecydował się kontynuować serial i oficjalnie ogłosił powstanie 2. sezonu. Poznaliśmy też nową obsadę.

Na wideo zaprezentowanym przez streamingowego giganta, widzimy takich aktorów jak: Anthony Mackie, Simone Missick, Dina Shihabi, Torben Liebrecht, James Saito, Link not found czy Chris Conner. Nie mamy na razie informacji o powrotach członków obsady 1. sezonu. Zobaczcie wideo:

Netflix nie ogłosił na razie daty premiery 2. sezonu.

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV