Chyba na pewno ty - Ali Wong i Randall Park w komedii Netflixa. Zwiastun

Always Be My Maybe to nowa komedia romantyczna Netflixa, która zadebiutuje na platformie pod koniec miesiąca. Do sieci trafił nowy zwiastun.

Always Be My Maybe to nowa komedia romantyczna Netflixa, która zadebiutuje na platformie pod koniec miesiąca. Do sieci trafił nowy zwiastun.

Chyba na pewno ty to komedia romantyczna wyprodukowana dla Netflixa. Główne role grają Ali Wong oraz Randall Park. Wong jest też współscenarzystką z Parkiem oraz Michaelem Golamco.

Fabuła skupia się na mężczyźnie i kobiecie, którzy są przyjaciółmi od dzieciństwa. Jednak życie potoczyło się tak, że stracili kontakt na 15 lat. Kiedy Sasha otwiera restaurację w San Francisco, wpada na Marcusa, który obecnie pracuje jako muzyk i mieszka z ojcem. Zaczyna iskrzyć i bohaterowie muszą zdać sobie sprawę, czy w ich światach jest miejsce na drugą osobę. Zobaczcie nowy zwiastun:

Premiera 31 maja na Netflix.

Źródło: comingsoon./com/zdjecie główne: NEtflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV