Swamp Thing - nowy zwiastun serialu. Aktor o kategorii R

Swamp Thing to zapowiedziany serial o Potworze z bagien. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji.

Swamp Thing to zapowiedziany serial o Potworze z bagien. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Swamp Thing 

Swamp Thing to komiksowy serial, który powstaje dla platformy DC Universe. Producja opowie o tytułowym potworze z bagien, w którego zmienia się naukowiec Alec Holland. Jego ukochana, Abby Arcane, która zajmuje się badaniem zabójczego wirusa bagiennego w małym miasteczku w stanie Luizjana, odkrywa przerażającą tajemnicę. W rolach głównych występują Crystal Reed i Andy Bean, zaś potwora w specjalnym kostiumie gra Derek Mears.

Mears udzielił nowego wywiadu, w którym zapowiada nową produkcję. Potwierdził, że serial będzie miał kategorię wiekową R i osobiście powrównałby go do filmu Seven - zapowiada, że mamy tu podobny mrok i klimat. Dodaje także, że strój, który przywdziewa wcielając się w potwora, nie został wygenerowany komputerowo - w serialu znajduje się CGI, jednak twórcy przede wszystkim stawiają na efekty praktyczne. Zakładanie stroju i cała charakteryzacja zajmuje rzekomo do dwóch godzin, co zdaniem Mearsa jest niezwykłe, biorąc pod uwagę mnogość elementów. Opisuje serial Swamp Thing jako opowieść o poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie kim się tak właściwie jest i o szukaniu samoakceptacji.

Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo:

Swamp Thing - premiera w USA odbędzie się 31 maja tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV