Amazon zamawia na sezon cztery seriale

Amazon daje zielone światło dla sezonów czterech seriali, w tym The After twórcy Z Archiwum X.

Amazon daje zielone światło dla sezonów czterech seriali, w tym The After twórcy Z Archiwum X.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  zamówienia 

Amazon oficjalnie daje zielone światło na sezony czterech seriali - dwóch dramatów i dwóch komedii. Za sterami tych seriali tacy twórcy jak Chris Carter, Eric Overmyer, Micahel Connelly, Gael Garcia Bernal, Roman Coppola, Jason Schwartzman, Alex Timber Paul Weitz i Jill Soloway.

Bosch

Serial oparty na bestsellerowej serii powieści Michaela Connelly'ego o Harrym Boschu. Autorami scenariusza są Eric Overmyer i Michael Connelly. Akcja skupia się na detektywie z wydziału zabójstw w Los Angeles, który poluje na mordercę 13-letniego chłopca. Jednocześnie sam stoi przed sądem za morderstwo z zimną krwią. W tytułowej roli Titus Welliver. W obsadzie także Annie Wersching, Amy Price-Francis i Jamie Hector.

The After

Twórcą, scenarzystą i reżyserem pilota jest Chrisa Carter, znany z kultowego Z Archiwum XOśmioro obcych ludzi zastaje połączonych przez tajemnicze siły. Teraz muszą pomóc sobie nawzajem, by przetrwać w brutalnym świecie, który bez wyjaśnienia pogrąża się w chaosie. W obsadzie są Aldis Hodge, Andrew Howard, Arielle Kebbel,Jamie Kennedy, Sharon Lawrence, Jaina Lee Ortiz, Adrian Pasdar i Louise Monot.

Mozart in the Jungle

Twórcą, scenarzystą i reżyserem jest Roman Coppola, znany z pracy przy takich filmach jak Moonrise Kingdom oraz The Darjeeling Limited. Pomagają mu Jason Schwartzman i Alex Timbers. Seks, narkotyki i muzyka klasyczna ilustrują to, co dzieje się za kulisami w symfonii  pokazując wydarzenia równie wciągające, jak to, co dzieje się na scenie.  W obsadzie są Gael Garcia Bernal, Saffron Burrows, Lola Kirke, Malcom McDowell, Bernadette Peters i Peter Vack.

Transparent

Twórczynią, reżyserem i scenarzystką jest Jill Soloway (United States of Tara). Akcja skupia się na mężczyźnie imieniem Mort (Tambor), który zbiera swoje dorosłe dzieci - Ali (Gaby Hoffman), Sarę i Joshuę - aby porozmawiać o przyszłości. Wszyscy są w szoku, że nie chodzi o finanse, ale o tajemnicze życie ojca będącego transgenderystą. Przez to zmieni się całe ich życie. W obsadzie są Jeffrey Tambor, Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker i Jay Duplass.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV