Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

AMC zamawia cały sezon serialu The Son

AMC poinformowało, że zamówiło cały sezon serialu The Son opartego o głośną powieść Philippa Meyera o tym samym tytule.

Philipp Meyer za swą powieść The Son był nominowany do nagrody Pulitzera w 2014 roku. Jest to multipokoleniowa historia Ameryki, która przekształca się w supermocarstwo na oczach teksańskiej rodziny.

1. sezon opowiadać będzie historię w dwóch płaszczyznach czasowych: pierwsza z nich dziać się będzie w 1849 roku i skupi się na młodym chłopaku Eli McCullough, który zostaje porwany i wcielony do plemienia Komanczów. Druga oś czasowa, dziejąca się 60 lat później opowiadać będzie o starym Eli, który stara się bronić swojego wielkiego rancza podczas wojny Ameryki z Meksykiem na ich granicy.

Powieść Philippa Meyera to najwyższa klasa opowiadania historii, prezentująca emocjonujące życie teksańskiej rodziny przez sześć pokoleń, na podstawie której możemy zbudować równie niesamowity serial – powiedział Joel Stillerman, szef działu produkcji AMC.

Philipp Meyer - The Son
Źródło: materiały prasowe

The Son to coś więcej niż fikcja – mówi Kevin Murphy, producent serialu. – Jest zachwycony wątkami, które przewijają się przez powieść, jak rodzinny honor i jego dziedzictwo, źródła przemocy, kwestia posiadania ziemi, rasizm – Ameryka ukształtowała się zmagając się z tymi problemami i zmaga się z nimi nadal.

Syn zostanie napisane oraz wyprodukowane przez Philippa Meyera, Lee Shipmana, Briana McGreevy’ego i Kevina Murphy’ego (Defiance). AMC zamówiło od razu 10 godzinnych odcinków. Premiera zaplanowana jest na 2017 rok.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.