Repertuar kin Nowość Program TV
 

„American Odyssey” i „The Odd Couple” w sierpniu na Canal+

Sierpień to kontynuacja inwazji świetnych seriali na antenach CANAL+. Po „Grimm”, „Icydencie” i „Niewiernych”, CANAL+ SERIALE zaprasza na „American Odyssey”. Jest to thriller z gatunku political fiction z Anną Friel w roli głównej. Kolejną sierpniową premierą jest drugi sezon serialu komediowego „Był sobie chłopiec”. Z kolei CANAL+ FAMILY zaprasza na remake serialu „Dziwna para” ze znanym z „Przyjaciół” Matthew Perrym.

American Odyssey” to świetnie zrealizowany, trzymający w napięciu thriller w 13 odcinkach. Jego akcja krąży wokół trójki nieznanych sobie ludzi: sierżant Odelle Ballard (Anna Friel, znana m.in. z serialu „Gdzie rosną stokrotki”), prawnika korporacyjnego Petera Deckera, w którego wciela się Peter Fancinelli (dr Carlisle Cullen z „Sagi: Zmierzch”) oraz politycznego aktywisty Harrisona Waltersa (Jake Robinson). Podczas misji w Afryce sierżant Ballard odkrywa pliki dowodzące, że korporacja, z którą negocjuje Decker, finansuje organizacje terrorystyczne. W tym czasie w Nowym Jorku na podobny trop wpada Walters i jego dociekliwy przyjaciel, haker Bob (Nate Mooney). Pomimo wysiłków całej trójki, ujawnienie prawdy okazuje się misją niemal niemożliwą, która pociągnie za sobą wiele niewinnych ofiar.

Dziwna para” to remake serialu komediowego z lat 70. XX w., który z kolei jest adaptacją broadwayowskiej sztuki Neila Simona. Matthew Perry, czyli Chandler z „Przyjaciół”, gra jedną z głównych ról, jest ponadto jednym z autorów scenariusza. Tytułowa „Dziwna para” to wyrzuceni przez żony mężczyźni. Mimo iż stanowią oni swoje przeciwieństwo, to jednak postanawiają razem zamieszkać. Perry gra leniwego imprezowicza i niechluja Oscara. Partneruje mu Thomas Lennon w roli pedantycznego wrażliwca Feliksa. Produkująca show stacja CBS zamówiła już drugi sezon serialu, który będzie miał premierę w styczniu 2016 roku.

Serial „Był sobie chłopiec”, podobnie jak film z 2002 roku z Hugh Grantem, jest oparty na powieści Nicka Hornby’ego („Była sobie dziewczyna” czy „Przeboje i podboje”). W wyprodukowanie serialu zaangażowała się grupa twórców z Hollywood, która była odpowiedzialna za powstanie i sukces filmu kinowego. Tym razem w uroczego lekkoducha wcielił się David Walton, aktor znany dotychczas głównie z seriali, takich jak „Bent” czy „Perfect Couples”. Na planie towarzyszy mu doświadczona aktorka Minnie Driver, którą widzowie pamiętają z ról w takich produkcjach, jak „Uśpieni” czy „Buntownik z wyboru”. W uroczego 11-latka, który podbija serce zakochanego w sobie bon vivanta wcielił się Benjamin Stockham.  Od momentu debiutu w 2008 roku zdobył on już dwie nominacje do Young Artist Award za role w serialach „Zabójcze umysły” i „Sons of Tuscon”.

  • „American Odyssey” – CANAL+ SERIALE, od 23 sierpnia, w niedziele, od 22:00, po dwa odcinki
  • „Dziwna para” – canal+ FAMILY, od 16 sierpnia, w niedziele, od 17:30, po dwa odcinki
  • „Był sobie chłopiec” s. 2 – CANAL+ SERIALE, od 4 sierpnia, we wtorki, od 22:00, po dwa odcinki
Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – co…

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on…

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Piotr Piskozub
-

Zapłaciłbyś 230 tys. zł? Poznaj najdroższe…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych popkulturowych zabawek z serii Funko POP!.

Adam Siennica
-

Sex Education: sezon 1 – recenzja

Sex Education to nowy serial Netflixa wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Czy warto obejrzeć? Oceniam bez…

Ocena recenzenta:
8
Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – najlepsze…

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, którego zwiastun zadebiutował zaledwie wczoraj. Dziś natomiast przygotowaliśmy…

Emil Borzechowski
-

Netflix: wzrost cen abonamentu również w…

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA…

Co o tym sądzisz?