Amerykańscy bogowie – będzie 3. sezon serialu. Nowy showrunner

Amerykańscy bogowie oficjalnie doczekają się 3. sezonu. Wiadomo też, że w nowej odsłonie obowiązki showrunnera przejmie nowa osoba.

Amerykańscy bogowie oficjalnie doczekają się 3. sezonu. Wiadomo też, że w nowej odsłonie obowiązki showrunnera przejmie nowa osoba.

Michalina Reda
Michalina Reda

American Gods to serial na podstawie bestsellerowej powieści Neila Gaimana, który na tę chwilę liczy 2. sezony (z czego drugi dopiero rozpoczął emisję). Dziś oficjalnie poinformowano, że na tym nie koniec - serial doczeka się także 3. odsłony. Stacja Starz jest zadowolona z popularności produkcji i już teraz zamówiła całą nową serię.

Wraz z ogłoszeniem poinformowano, że obowiązki showrunnera w 3. sezonie przejmie Charles “Chic” Eglee, który w swojej karierze współpracował także nad odcinkami seriali takich jak The Walking Dead czy Dexter. Przypomnijmy, że serial od początku miał problemy z showrunnerami - na początku 2018 roku z ekipy odeszli twórcy serialu, Bryan Fuller i Michael Green, a w 2. sezonie zastąpił ich Jesse Alexander. Teraz nadeszła kolej Eglee.

Amerykańscy bogowie - data premiery 3. sezonu nie jest znana, jednak mówi się, że włodarze Starz nie chcą, aby ponownie przydarzyła się tak długa przerwa między sezonami jak to miało miejsce w przypadku 1. i 2. serii. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV