Amerykańscy bogowie – będzie 3. sezon serialu. Nowy showrunner

Amerykańscy bogowie oficjalnie doczekają się 3. sezonu. Wiadomo też, że w nowej odsłonie obowiązki showrunnera przejmie nowa osoba.

Amerykańscy bogowie oficjalnie doczekają się 3. sezonu. Wiadomo też, że w nowej odsłonie obowiązki showrunnera przejmie nowa osoba.

Michalina Reda

Michalina Reda

American Gods to serial na podstawie bestsellerowej powieści Neila Gaimana, który na tę chwilę liczy 2. sezony (z czego drugi dopiero rozpoczął emisję). Dziś oficjalnie poinformowano, że na tym nie koniec - serial doczeka się także 3. odsłony. Stacja Starz jest zadowolona z popularności produkcji i już teraz zamówiła całą nową serię.

Wraz z ogłoszeniem poinformowano, że obowiązki showrunnera w 3. sezonie przejmie Charles “Chic” Eglee, który w swojej karierze współpracował także nad odcinkami seriali takich jak The Walking Dead czy Dexter. Przypomnijmy, że serial od początku miał problemy z showrunnerami - na początku 2018 roku z ekipy odeszli twórcy serialu, Bryan Fuller i Michael Green, a w 2. sezonie zastąpił ich Jesse Alexander. Teraz nadeszła kolej Eglee.

Amerykańscy bogowie - data premiery 3. sezonu nie jest znana, jednak mówi się, że włodarze Starz nie chcą, aby ponownie przydarzyła się tak długa przerwa między sezonami jak to miało miejsce w przypadku 1. i 2. serii. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV