The Flash – Ezra Miller napisze nowy scenariusz z Grantem Morrisonem?

Jak się okazuje, Ezra Miller i Grant Morrison napiszą scenariusz filmu The Flash od nowa. Mówi się, że aktor nie był zadowolony z wizji, jaką obrali Johnathon Goldstein i John Francis Daley i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak się okazuje, Ezra Miller i Grant Morrison napiszą scenariusz filmu The Flash od nowa. Mówi się, że aktor nie był zadowolony z wizji, jaką obrali Johnathon Goldstein i John Francis Daley i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  ezra miller 

The Flash to zapowiedziany już dłuższy czas temu film Warner Bros., będący solową historią o tytułowym superbohaterze. Filmowego Flasha poznaliśmy już w filmie Justice League, gdzie wcielał się w niego Ezra Miller. Choć o projekcie słychać już od dawna, na tę chwilę niewiele jest konkretów - ostatnie pogłoski wskazują na to, że zdjęcia mogłyby ruszyć jeszcze w tym roku, jednak i do tych informacji należy podchodzić z dystansem.

Tymczasem teraz zagraniczne portale dzielą się intrygującą nowiną - Ezra Miller rzekomo zamierza napisać własny scenariusz filmu The Flash razem z Grantem Morrisonem (znanym autorem komiksów). Aktor podobno nie jest fanem wizji, jaką obrali Johnathon Goldstein i John Francis Daley (scenarzyści i jednocześnie reżyserzy produkcji). Informacją dzieli się The Hollywood Reporter, który wskazuje również, że ta decyzja jest desperacką próbą pozostania aktora przy swojej roli - podobno kontrakt Millera wygasa w maju, a zatem jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do solowego filmu. Wygląda więc na to, że nie jest on pewny swojej przyszłości w Warner Bros. i chce zrobić wszystko, by maksymalnie zwiększyć swoje szanse na pozostanie przy filmie.

Podobno Millerowi od początku zależało, by The Flash obrał mroczniejszy kierunek. Tymczasem Goldstein i Daley zamierzali uczynić z filmu luźną i pozytywną historię - na przykładzie Aquaman sprawdzono bowiem, że tego typu produkcje sprawdzają się w DC (tego samego oczekuje się też po filmie Shazam!). Warner Bros. rzekomo bardziej przychylał się ku wizji tej dwójki, jednak Miller poprosił o szansę na przedstawienie swojej wizji. Po napisaniu własnego scenariusza z Morrisonem, aktor przedstawi go producentom i prawdopodobnie wtedy zapadną decyzje co będzie dalej. The Hollywood Reporter wskazuje też, że nie zależnie od kontraktu aktora, Miller nie wyklucza rezygnacji projektu jeżeli koniec końców wybrany zostanie drugi scenariusz.

Pierwszy szkic scenariusza Millera i Morrisona może być gotowy nawet w przyszłym tygodniu. Będziemy informować o rozwoju tej sprawy.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV