Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

The Flash – Ezra Miller napisze nowy scenariusz z Grantem Morrisonem?

Jak się okazuje, Ezra Miller i Grant Morrison napiszą scenariusz filmu The Flash od nowa. Mówi się, że aktor nie był zadowolony z wizji, jaką obrali Johnathon Goldstein i John Francis Daley i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

The Flash to zapowiedziany już dłuższy czas temu film Warner Bros., będący solową historią o tytułowym superbohaterze. Filmowego Flasha poznaliśmy już w filmie Liga Sprawiedliwości, gdzie wcielał się w niego Ezra Miller. Choć o projekcie słychać już od dawna, na tę chwilę niewiele jest konkretów – ostatnie pogłoski wskazują na to, że zdjęcia mogłyby ruszyć jeszcze w tym roku, jednak i do tych informacji należy podchodzić z dystansem.

Tymczasem teraz zagraniczne portale dzielą się intrygującą nowiną – Ezra Miller rzekomo zamierza napisać własny scenariusz filmu The Flash razem z Grantem Morrisonem (znanym autorem komiksów). Aktor podobno nie jest fanem wizji, jaką obrali Johnathon Goldstein i John Francis Daley (scenarzyści i jednocześnie reżyserzy produkcji). Informacją dzieli się The Hollywood Reporter, który wskazuje również, że ta decyzja jest desperacką próbą pozostania aktora przy swojej roli – podobno kontrakt Millera wygasa w maju, a zatem jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do solowego filmu. Wygląda więc na to, że nie jest on pewny swojej przyszłości w Warner Bros. i chce zrobić wszystko, by maksymalnie zwiększyć swoje szanse na pozostanie przy filmie.

Podobno Millerowi od początku zależało, by The Flash obrał mroczniejszy kierunek. Tymczasem Goldstein i Daley zamierzali uczynić z filmu luźną i pozytywną historię – na przykładzie Aquamana sprawdzono bowiem, że tego typu produkcje sprawdzają się w DC (tego samego oczekuje się też po filmie Shazam!). Warner Bros. rzekomo bardziej przychylał się ku wizji tej dwójki, jednak Miller poprosił o szansę na przedstawienie swojej wizji. Po napisaniu własnego scenariusza z Morrisonem, aktor przedstawi go producentom i prawdopodobnie wtedy zapadną decyzje co będzie dalej. The Hollywood Reporter wskazuje też, że nie zależnie od kontraktu aktora, Miller nie wyklucza rezygnacji projektu jeżeli koniec końców wybrany zostanie drugi scenariusz.

-
-

Pierwszy szkic scenariusza Millera i Morrisona może być gotowy nawet w przyszłym tygodniu. Będziemy informować o rozwoju tej sprawy.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.