Przeczytaj w weekend

Amerykańscy Bogowie – wideo zza kulis o wojnie bogów

Amazon przypomina o nadchodzącym 2. sezonie serialu Amerykańscy Bogowie. Oparty jest on na książce Neila Gaimana.

Amazon przypomina o nadchodzącym 2. sezonie serialu Amerykańscy Bogowie. Oparty jest on na książce Neila Gaimana.

Adam Siennica

Adam Siennica

American Gods to serial Amazona oparty na książce pod tym samym tytułem. Po wielu miesiącach oczekiwania i zakulisowych problemach (wymiany showrunnerów) serial w końcu powraca na ekrany.

Nowe wideo podkreśla fabułę, która będzie mieć miejsce w kolejnych odcinków. W obsadzie powrócą Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning i Pablo Schreiber.

American Gods - premiera 2. sezonu w Amazonie odbędzie się 10 marca.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV