Repertuar kin Nowość Program TV

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć się akcja serialu? Amazon udostępnia mapę

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of the Rings on Prime. Pojawiły się tam nowe ciekawostki.

Amazon w momencie ogłoszenia tworzenia serialu Władca Pierścieni, stworzył oficjalny profil na Twitterze The Lord of the Rings on Prime. Przez bardzo długi czas nie pojawiały się tam żadne informacje, aż do lutego, kiedy to pojawił się słynny cytat J.R.R. Tolkiena: pisanie zacząłem od mapy.

Gdy Amazon ogłosił informację o tym, że robi serial Władca Pierścieni, nie ujawnił wiele szczegółów na temat projektu i jego wizji. Nie wiemy zatem, kiedy dziać będzie się historia serialu. W kolejnych wpisach na Twitterze pojawiło się zdjęcie owej mapy z podpisem „Trzy pierścienie dla Elfów pod otwartym niebem„. W sieci jeden z internautów rozłożył mapę na czynniki pierwsze i spekulował, co może być osią historii. Mapę możecie zobaczyć TUTAJ, zaś spekulacje fana poniżej:

-
-

W sieci pojawiło się wiele spekulacji na ten temat. Na oficjalne informacje przyjdzie nam poczekać. Serial zapowiedziano na rok 2021, ale jest to luźna data i może ona się jeszcze zmienić.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.