Anthem – zwiastun premierowy przekonuje, że jesteśmy wybrańcami

Electronic Arts zapowiada premierę gry Anthem autorstwa studia BioWare. Zwiastun premierowy jest już dostępny w sieci.

Electronic Arts zapowiada premierę gry Anthem autorstwa studia BioWare. Zwiastun premierowy jest już dostępny w sieci.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  anthem 

Kooperacyjna strzelanka Anthem zadebiutuje dopiero 22 lutego (15 dla osób z wczesnym dostępem), ale EA już teraz zdecydowało się opublikować premierowy zwiastun gry. W materiale, jaki możecie obejrzeć poniżej, znajdziemy wartką akcję i przekonywanie nas, że jesteśmy "wybrańcami", a naszym celem jest ochrona świata przed "niewyobrażalnym" zagrożeniem.

Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Na PC oraz XBO produkcja studia BioWare dostępna będzie tydzień wcześniej w ramach programów Origin Access i EA Access, aczkolwiek do dyspozycji graczy oddane zostanie jedynie 10 godzin zabawy. Subskrybenci Premier na komputerach otrzymają pełną jej wersję.

Źródło: youtube.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV