Repertuar kin Nowość Program TV

Apex Legends to hit. 10 milionów graczy w trzy dni po premierze

Apex Legends z 10 milionami graczy. Ten imponujący wynik osiągnięto w zaledwie 72 godziny od debiutu.

Apex Legends to bez wątpienia premiera wyjątkowa. Gra zadebiutowała w poniedziałek, 4 lutego i nie towarzyszyła jej długa kampania marketingowa, zapowiedzi czy zwiastuny. Tytuł ten po prostu pojawił się na pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One i dostępny jest tam w formule free to play, co oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z nim bez żadnych opłat.

Wygląda na to, że takie podejście okazało się strzałem w dziesiątkę, bo twórcy, zaledwie kilka dni po premierze, mogą pochwalić się ogromnym sukcesem – ponad 10 milionów graczy sprawdziło ich produkcję. Poinformował o tym Vince Zampella, prezes studia Respawn Entertainment, autorów serii Titanfall i Apex Legends.

10 milionów graczy w Apex Legends
fot. Twitter

Apex Legends to przedstawiciel gatunku battle royale. 60 graczy, podzielonych na 3-osobowe zespoły, walczy między sobą o przetrwanie na dużej mapie. Tytuł ten wyróżniają jednak 8 zróżnicowanych bohaterów o unikalnych zdolnościach, a także m.in. możliwość wskrzeszania poległych towarzyszy.

Plotka
-
-

Źródło: twitter.com / fot. EA

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.