Apex Legends to hit. 10 milionów graczy w trzy dni po premierze

Apex Legends z 10 milionami graczy. Ten imponujący wynik osiągnięto w zaledwie 72 godziny od debiutu.

Apex Legends z 10 milionami graczy. Ten imponujący wynik osiągnięto w zaledwie 72 godziny od debiutu.

Apex Legends to bez wątpienia premiera wyjątkowa. Gra zadebiutowała w poniedziałek, 4 lutego i nie towarzyszyła jej długa kampania marketingowa, zapowiedzi czy zwiastuny. Tytuł ten po prostu pojawił się na pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One i dostępny jest tam w formule free to play, co oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z nim bez żadnych opłat.

Wygląda na to, że takie podejście okazało się strzałem w dziesiątkę, bo twórcy, zaledwie kilka dni po premierze, mogą pochwalić się ogromnym sukcesem - ponad 10 milionów graczy sprawdziło ich produkcję. Poinformował o tym Vince Zampella, prezes studia Respawn Entertainment, autorów serii Titanfall i Apex Legends.

10 milionów graczy w Apex Legends
fot. Twitter

Apex Legends to przedstawiciel gatunku battle royale. 60 graczy, podzielonych na 3-osobowe zespoły, walczy między sobą o przetrwanie na dużej mapie. Tytuł ten wyróżniają jednak 8 zróżnicowanych bohaterów o unikalnych zdolnościach, a także m.in. możliwość wskrzeszania poległych towarzyszy.

Źródło: twitter.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV