Apex Legends to duchowy spadkobierca gry Titanfall 3

Respawn pracowało nad grę Titanfall 3, ale projekt ten nie jest już tworzony i został przekształcony w grę battle royale.

Respawn pracowało nad grę Titanfall 3, ale projekt ten nie jest już tworzony i został przekształcony w grę battle royale.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Od miesięcy krążyły plotki, że studio Respawn Entertainment pracuje nad kolejną odsłoną serii Titanfall. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że tak nie jest. Zamiast gry z numerkiem 3 w tytule poznaliśmy darmową produkcję Apex Legends. Nie wiemy kto i na jakim etapie prac podjął decyzję, żeby robić grę w uniwersum Titanfall, a nie pełnoprawną część, ale prace nad Titanfall 3 już się odbywały.

Wprawdzie informacje te nie mają potwierdzenia ze strony EA lub Respawn Entertainment, ale Kotaku, powołując się na swoje źródła przekonuje, że są one prawdziwe i deweloperzy rzeczywiście pracowali nad 3. częścią znanej marki.

Apex Legends dostępne jest na rynku od wczoraj. Tytuł został wydany na PC, PS4 i XBO. Ta darmowa produkcja to przedstawiciel gatunku battle royale, w którym walczyć może ze sobą do 60 graczy, podzielonych na 3-osobowe drużyny. Gracze mogą wybierać spośród 8 klas postaci o różnych zdolnościach.

Źródło: kotaktu.com; eurogamer.net / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV