Apex Legends już oficjalnie. Gra battle royale w uniwersum Titanfall

Apex Legends ma zaoferować starcia dla 60 graczy, jednak zabraknie w niej mechów znanych z Titanfall.

Apex Legends ma zaoferować starcia dla 60 graczy, jednak zabraknie w niej mechów znanych z Titanfall.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  titanfall 

Kilka dni temu w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat nowej gry w uniwersum Titanfall. Teraz tytuł ten został oficjalnie ujawniony. Gra zatytułowana będzie Apex Legends i dziś ma odbyć się stream, dzięki któremu poznamy szczegóły na temat tej produkcji. Wygląda też na to, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, sama gra również zadebiutuje już dziś na PC i konsolach.

Z wcześniejszych informacji wynika, że Apex Legends będzie przedstawicielem gatunku battle royale i zaoferuje walki dla 60 graczy jednocześnie, którzy zostaną podzieleni na 3-osobowe grupy. Nie zabraknie tu również specjalnych umiejętności postaci, które mają przypominać te znane z Overwatch, wielkimi nieobecnymi będą jednak... Tytani - w grze podobno nie uświadczymy tych potężnych meców. Produkcja, tak jak obie części Titanfall, ma działać na mocno zmodyfikowanym Source Engine i dostępna będzie w modelu free to play z mikropłatnościami.

Źródło: dualshockers.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV