Aquaman 2 - czy Ocean Master powróci w filmie?

Ekranowy Ocean Master, Patrick Wilson, zabrał głos na temat tego, czy jego postać powróci w filmie Aquaman 2.

Ekranowy Ocean Master, Patrick Wilson, zabrał głos na temat tego, czy jego postać powróci w filmie Aquaman 2.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  Warner Bros. 

Choć ogłoszono już oficjalnie, że produkcja Aquaman 2 powstanie, w dalszym ciągu wiemy jednak relatywnie mało na temat samej historii - jak do tej potwierdzono jedynie, że w role głównych bohaterów ponownie wcielą się Jason Momoa i Amber Heard, a James Wan raz jeszcze stanie za kamerą. Wygląda na to, że dołączy do nich ekranowy Orm aka Ocean Master, Patrick Wilson. W wywiadzie dla Hollywood Reportera aktor dał bowiem do zrozumienia, że przedstawiono mu już pomysły na opowieść; tak natomiast skomentował on przyszłość całej franczyzy:

Oczywiście chciałbym wiedzieć wszystko, ale mam rzecz jasna ogromny szacunek dla Jamesa i tego procesu - nie przeszkadza mi, że na tym polu będę pozostawał na uboczu, aż do momentu bliższego wejścia na plan. Czasami jest tak wiele informacji, których nie chcesz na razie zdobyć, albo usłyszeć: Na razie nie mogę ci tego powiedzieć. Ale rozmawiamy naprawdę sporo. 

Aktor dodał jeszcze:

Mogę wam jedynie powiedzieć, że w swoich pomysłach na Aquamana 2 James idzie nawet dalej, w każdym tego słowa znaczeniu. Mam kilka koncepcji na to, jakby mógł w nie wpasować się Orm, ale na razie nie będę o nich mówił.

Aquaman 2 ma wejść na ekrany kin 16 grudnia 2022 roku. 

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV