Przeczytaj w weekend

Aquaman – jakie otwarcie w Chinach? Bardzo dobre prognozy

Forbes oszacował ile nadchodząca produkcja o losach superbohaterskiego Króla Atlantydy zarobi na otwarcie w Chinach. Ponadto ujawniono budżet widowiska.

Forbes oszacował ile nadchodząca produkcja o losach superbohaterskiego Króla Atlantydy zarobi na otwarcie w Chinach. Ponadto ujawniono budżet widowiska.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  dceu 

Aquaman opowiada o losach tytułowego Króla Atlantydy, znanego z kart komiksów DC, w którego wciela się Jason Momoa. Bohater będzie musiał bronić swojego domu przed mającym niecne zamiary bratem. Jak podaje Forbes w swoim raporcie widowisko w chińskich kinach może zarobić 1,15 mln dolarów brutto z pokazów przedpremierowych (dla przypomnienia Aquaman do chińskich kin trafia 2 tygodnie przed premierą w USA), co jest najlepszym wynikiem filmu DCEU od czasów Batman v Superman: Dawn of Justice , który zgromadził 1,35 mln dolarów brutto. Przewiduje się, że produkcja może zarobić w piątek 17,5 mln dolarów, natomiast w weekend 52 mln dolarów.

W sieci pojawiła się również informacja na temat budżetu widowiska. Wynosi on 200 mln dolarów. Warner Bros musi zatem bardzo wierzyć w sukces produkcji, po wpadce w box office filmu Justice League.

Film trafi do kin w Polsce 19 grudnia.

Źródło: heroichollywood.com/comicbook.com/screenrant.com/zdjęcie główne: Warner Bros Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV