Aquaman - Peter Jackson dwa razy nie zgodził się na wyreżyserowanie filmu

Jak się okazuje, Peter Jackson dwukrotnie odmówił szansy na wyreżyserowanie filmu Aquaman.

Jak się okazuje, Peter Jackson dwukrotnie odmówił szansy na wyreżyserowanie filmu Aquaman.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  dceu 

Po sukcesie kinowych trylogii Władca Pierścieni i Hobbit Peter Jackson stał się jednym z najbardziej cenionych w Hollywood reżyserów. Fani od lat łączą go z różnymi projektami opartymi na komiksach - przypomnijmy, że w zeszłym roku mówiło się choćby o jego wejściu do DCEU.

Wygląda na to, że studio Warner Bros. swego czasu chciało, by to on stworzył film Aquaman. W wywiadzie dla magazynu Empire Jackson ujawnia kulisy swoich rozmów z dawnym CEO Warner Bros. Entertainment, Kevinem Tsujiharą, który odszedł z firmy po oskarżeniach o molestowanie seksualne:

Mówi do mnie: Jesteś fanem Aquamana? Powiedziałem, że nie. Minęło pół roku, a on znów: Peter, jesteś fanem Aquamana? Odpowiedziałem mu: Nie, Kevin, mówiłem ci już to. Nie jestem facetem od superbohaterów. Przeczytałem kiedyś Tintina... Filmy są trudne do stworzenia. Chcę robić tylko coś, co będzie mnie pasjonować. Nie przewiduję, bym w ciągu roku czy dwóch lat zabrał się za następną kinową produkcję.

Ostatecznie reżyserem Aquamana został James Wan.

 

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV