Armie Hammer skrytykował zachowanie gwiazd po śmierci Stana Lee. Fani oburzeni

Armie Hammer podpadł fanom Stana Lee. Aktor skrytykował zachowanie gwiazd po śmierci legendarnego twórcy Marvela, które jego zdaniem chcą tylko zwrócić na siebie uwagę.

Armie Hammer podpadł fanom Stana Lee. Aktor skrytykował zachowanie gwiazd po śmierci legendarnego twórcy Marvela, które jego zdaniem chcą tylko zwrócić na siebie uwagę.

Michalina Reda
Michalina Reda

Armie Hammer to aktor, który rozgłos zdobył dzięki ubiegłorocznemu filmowi Call Me by Your Name. Poza tym, kojarzymy go jeszcze z produkcji takich jak The Man from U.N.C.L.E, The Social Network czy The Lone Ranger.

Aktor postanowił publicznie odnieść się do zachowania gwiazd, które w mediach społecznościowych upamiętniają Stan Lee. Przypomnijmy, że legendarny twórca komiksów Marvela zmarł dwa dni temu, a w sieci wciąż pojawiają się treści, które są uhonorowaniem bądź podziękowaniem za jego osiągnięcia. Hammer zauważył, że gwiazdy wrzucają na swoje profile zdjęcia, na których jest nie tylko Stan Lee, ale i one same - zdaniem aktora, nijak ma się to do właściwego upamiętnienia zmarłego i tak naprawdę jest to niczym innym jak próbą promowania samego siebie. Jak napisał w poście na Twitterze:

Jestem poruszony tymi wszystkimi zdjęciami celebrytów, którzy publikują zdjęcia ze Stanem Lee. Nie ma lepszego sposobu na upamiętnienie legendy niż wrzucanie zdjęcia samego siebie.

Fani Stana Lee poczuli się oburzeni i aktor szybko odczuł konsekwencje swoich słów - jego wpis został zasypany lawiną komentarzy, w których internauci bronią tej postawy i krytykują punkt widzenia Hammera. Jak mówią, w publikowaniu wspólnego zdjęcia ze Stanem Lee nie ma nic złego i zarzucają aktorowi, że swoim postem "na przekór" robi dokładnie to samo - zwraca uwagę na samego siebie w obliczu śmierci Mistrza. Fani szybko przyłączyli się do akcji i w sieci zaczęły pojawiać się także ich prywatne zdjęcia z Lee.

Hammer kilka razy próbował podjąć polemikę w komentarzach, jednak wygląda na to, że w pewnym momencie dał sobie spokój. Jego pierwszy wpis został już skasowany.

Co myślicie o punkcie widzenia aktora? Podzielacie jego opinię? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: metro.co.uk / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV