Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Army of the Dead - te postacie pojawią się w filmie Snydera o zombie

Ogłoszenie castingowe wyjawia, jakie postacie zobaczymy w Army of the Dead, filmie Zacka Snydera o zombie, który trafi na platformę Netflix.

Ogłoszenie castingowe wyjawia, jakie postacie zobaczymy w Army of the Dead, filmie Zacka Snydera o zombie, który trafi na platformę Netflix.

Powstająca dla platformy Netflix produkcja Zack Snyder, Army of the Dead, wciąż owiana jest tajemnicą. Znamy jej budżet (około 90 mln dolarów) i wiemy, że film będzie prawdopodobnie kontynuacją Świtu żywych trupów, debiutu reżyserskiego Snydera z 2004 roku. Akcja ma dziać się w oblężonym przez zombie Las Vegas i opowiadać o grupie twardzieli, którzy wpadli na szalony pomysł obrabowania kilku tamtejszych kasyn. W jedną z głównych ról wcieli się znany ze Strażników Galaktyki, Dave Bautista, a portal Observer dotarł do opisu jego i reszty postaci występujących w filmie. Oto charakterystyka bohaterów Army of the Dead:

 • Scott (40-50 lat): sarkastyczny, inteligentny. Rozdzielony ze swoją rodziną. (Rola pierwszoplanowa - to w nią ma wcielić się Bautista).
 • Kate (20 lat): małomówna, ciężko pracująca, ambitna. Jest córką Scotta, ale nie mieszka z ojcem. Wolontariuszka Światowej Organizacji Zdrowia. (Rola pierwszoplanowa).
 • Vanderohe (30-40 lat): silny jak wół, z mięśniami napinającymi ciasną koszulkę, ten facet to "twardziel" obdarzony dobrym poczuciem humoru. Biegły w zabijaniu zombie. Ma filozoficzne podejście do życia, którym przykrywa emocjonalne blizny po wojnie, jakiej był świadkiem. (Rola pierwszoplanowa).
 • Frank Peters (50-60 lat): przebojowy starszy gość z zaczesanymi do tyłu siwymi włosami, w okularach słonecznych typu aviator. Pilot śmigłowca, który ma przetransportować ekipę na terytorium opanowane przez zombie. (Rola pierwszoplanowa).
 • Lilly (20-30 lat): nieugięta, twarda, znana jako Kojot, pomaga tym, którzy z sobie tylko znanych powodów chcą wrócić do siedliska zombie. Jest sprytna i przebiegła, posiada umiejętności pozwalające jej przeżyć w najtrudniejszych warunkach. (Rola pierwszoplanowa).
 • Cruz (kobieta, 30-40 lat): Latynoska, mechanik, właścicielka warsztatu samochodowego. Dużo pije, mówi to, co myśli, jest bardzo szczęśliwa, gdy bierze udział w wyprawie do twierdzy zombie i wcale nie robi tego dla pieniędzy. (Rola pierwszoplanowa).
 • Ludwig Dieter (mężczyzna, 20 lat): chudy chłopak szwajcarsko-niemieckiego pochodzenia, mistrz otwierania sejfów. Włamał się do większej liczby skarbców niż ktokolwiek na świecie. Dieter to jedyny z grupy, który głośno wyraża ekscytację misją i uważa ją za świetną przygodę. (Rola pierwszoplanowa).
 • Reggie (20 lat): tak twardy, jak to tylko możliwe, wysoki i umięśniony. On również należy do grupy parającej się zabijaniem zombie. (Rola drugoplanowa).
 • Adeline (30 lat): pozbawiona praw obywatelskich imigrantka, uchodźczyni, samotna matka dwójki dzieci, gotowa zrobić wszystko w ich obronie. (Rola pierwszoplanowa).
 • Burt Cummings (30 lat): szczupły, z wąsem, ulizane włosy; ten facet to żujący tabakę, narcystyczny, zbyt pewny siebie i odstręczający palant, który wykorzystuje uchodźców. (Rola pierwszoplanowa).
 • Mikey Guzman (30 lat): nieustraszony, uzdolniony strzelec wyborowy, potrafiący zabić kilku zombie jednym strzałem. Szuka okazji na jeden wielki skok, który ustawi go do końca życia. (Rola drugoplanowa).
 • Martin (30 lat): noszący Ray-Bany koleś w garniturze, prawa ręka miliardera Huntera Bly. Były szef ochrony w kasynie Blye's Las Vegas. Nikt nie zna do końca jego motywacji. (Rola pierwszoplanowa).

Prace nad produkcją mają ruszyć latem.

Źródło: The Observer / zdjęcie główne: Cosmic Book News

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV