Army of the Dead - te postacie pojawią się w filmie Snydera o zombie

Ogłoszenie castingowe wyjawia, jakie postacie zobaczymy w Army of the Dead, filmie Zacka Snydera o zombie, który trafi na platformę Netflix.

Ogłoszenie castingowe wyjawia, jakie postacie zobaczymy w Army of the Dead, filmie Zacka Snydera o zombie, który trafi na platformę Netflix.

Powstająca dla platformy Netflix produkcja Zacka Snydera, Army of the Dead, wciąż owiana jest tajemnicą. Znamy jej budżet (około 90 mln dolarów) i wiemy, że film będzie prawdopodobnie kontynuacją Świtu żywych trupów, debiutu reżyserskiego Snydera z 2004 roku. Akcja ma dziać się w oblężonym przez zombie Las Vegas i opowiadać o grupie twardzieli, którzy wpadli na szalony pomysł obrabowania kilku tamtejszych kasyn. W jedną z głównych ról wcieli się znany ze Strażników Galaktyki, Dave Bautista, a portal Observer dotarł do opisu jego i reszty postaci występujących w filmie. Oto charakterystyka bohaterów Army of the Dead:

 • Scott (40-50 lat): sarkastyczny, inteligentny. Rozdzielony ze swoją rodziną. (Rola pierwszoplanowa - to w nią ma wcielić się Bautista).
 • Kate (20 lat): małomówna, ciężko pracująca, ambitna. Jest córką Scotta, ale nie mieszka z ojcem. Wolontariuszka Światowej Organizacji Zdrowia. (Rola pierwszoplanowa).
 • Vanderohe (30-40 lat): silny jak wół, z mięśniami napinającymi ciasną koszulkę, ten facet to "twardziel" obdarzony dobrym poczuciem humoru. Biegły w zabijaniu zombie. Ma filozoficzne podejście do życia, którym przykrywa emocjonalne blizny po wojnie, jakiej był świadkiem. (Rola pierwszoplanowa).
 • Frank Peters (50-60 lat): przebojowy starszy gość z zaczesanymi do tyłu siwymi włosami, w okularach słonecznych typu aviator. Pilot śmigłowca, który ma przetransportować ekipę na terytorium opanowane przez zombie. (Rola pierwszoplanowa).
 • Lilly (20-30 lat): nieugięta, twarda, znana jako Kojot, pomaga tym, którzy z sobie tylko znanych powodów chcą wrócić do siedliska zombie. Jest sprytna i przebiegła, posiada umiejętności pozwalające jej przeżyć w najtrudniejszych warunkach. (Rola pierwszoplanowa).
 • Cruz (kobieta, 30-40 lat): Latynoska, mechanik, właścicielka warsztatu samochodowego. Dużo pije, mówi to, co myśli, jest bardzo szczęśliwa, gdy bierze udział w wyprawie do twierdzy zombie i wcale nie robi tego dla pieniędzy. (Rola pierwszoplanowa).
 • Ludwig Dieter (mężczyzna, 20 lat): chudy chłopak szwajcarsko-niemieckiego pochodzenia, mistrz otwierania sejfów. Włamał się do większej liczby skarbców niż ktokolwiek na świecie. Dieter to jedyny z grupy, który głośno wyraża ekscytację misją i uważa ją za świetną przygodę. (Rola pierwszoplanowa).
 • Reggie (20 lat): tak twardy, jak to tylko możliwe, wysoki i umięśniony. On również należy do grupy parającej się zabijaniem zombie. (Rola drugoplanowa).
 • Adeline (30 lat): pozbawiona praw obywatelskich imigrantka, uchodźczyni, samotna matka dwójki dzieci, gotowa zrobić wszystko w ich obronie. (Rola pierwszoplanowa).
 • Burt Cummings (30 lat): szczupły, z wąsem, ulizane włosy; ten facet to żujący tabakę, narcystyczny, zbyt pewny siebie i odstręczający palant, który wykorzystuje uchodźców. (Rola pierwszoplanowa).
 • Mikey Guzman (30 lat): nieustraszony, uzdolniony strzelec wyborowy, potrafiący zabić kilku zombie jednym strzałem. Szuka okazji na jeden wielki skok, który ustawi go do końca życia. (Rola drugoplanowa).
 • Martin (30 lat): noszący Ray-Bany koleś w garniturze, prawa ręka miliardera Huntera Bly. Były szef ochrony w kasynie Blye's Las Vegas. Nikt nie zna do końca jego motywacji. (Rola pierwszoplanowa).

Prace nad produkcją mają ruszyć latem.

Źródło: The Observer / zdjęcie główne: Cosmic Book News

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV