Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Arrow – aktor żegna się z serialem. Jest oświadczenie

Arrow w 7. sezonie przechodzi zmiany. Oficjalnie potwierdzono odejście znanej postaci.

Arrow w 7. sezonie przechodzi zmiany. Oficjalnie potwierdzono odejście znanej postaci.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  arrow 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Arrow pożegnał dwóch bohaterów. Na końcu 13. odcinka 7. sezon z miasta wyjechali Curtis Holt i William Clayton. I choć ten drugi najpewniej jeszcze powróci, oficjalnie potwierdzono, że Echo Kellum pożegnał się z serialem.

W rozmowie z TV Line aktor wyjawił, że powodem jest jego rodzina. Chce jej poświęcić więcej czasu. Zwłaszcza, że jest teraz ojcem. Potwierdza jednak, że ewentualny powrót w gościnnej roli nie jest wykluczony.

Oto jak aktor skomentował to na Twitterze:

 

Arrow powraca na amerykańskie ekrany w marcu.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Robert Falconer/The CW

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV