Arrow - bohaterowie spotkają Constantine'a w finałowym sezonie serialu

David Ramsey zdradził, że w finałowym sezonie Arrow pojawi się znany widzom Arrowverse John Constantine. Ponadto pojawiły się dwa nowe zdjęcia zza kulis crossoveru seriali.

David Ramsey zdradził, że w finałowym sezonie Arrow pojawi się znany widzom Arrowverse John Constantine. Ponadto pojawiły się dwa nowe zdjęcia zza kulis crossoveru seriali.

Już 15 października na antenie stacji The CW pojawi się premierowy odcinek finałowego, 8. sezonu serialu Arrow. David Ramsey, który w produkcji wciela się w rolę Johna Diggle'a zamieścił w sieci zdjęcie z planu serialu, na którym jest razem z Stephenem Amellem, Katherine McNamarą oraz Matte Ryanem. Oznacza to, że w finałowej odsłonie pojawi się John Constantine, Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Oto oficjalny opis fabuły 8. sezonu:

Po katastrofie statku playboy-miliarder Oliver Queen był przez pięć lat uznawany za zmarłego, zanim został odnaleziony na wyspie na Morzu Północnochińskim. Po powrocie do Star City starał się naprawić krzywdy wyrządzone przez jego rodzinę i walczyć z niesprawiedliwością. Jako Green Arrow Oliver z powodzeniem ratował miasto dzięki pomocy swojego zespołu,  w którego skład wchodzą były żołnierz John Diggle (David Ramsey), ekspert w dziedzinie informatyki Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), były protegowany Roy Harper (Colton Haynes), doświadczony w walce ulicznej Rene Ramirez (Rick Gonzalez), meta Dinah Drake (Juliana Harkavy), genialny wynalazca Curtis Holt (Echo Kellum) i pochodząca z Ziemi-2 Laurel Lance (Katie Cassidy). Po odkryciu, co przyniesie jego przyszłość, Oliver znajdzie się w obliczu swojej najtrudniejszej bitwy, która pozostawi multiwersum w zawieszeniu. W ostatnim sezonie Arrow Oliver Queen będzie zmuszony zmierzyć się z rzeczywistością tego, co znaczy być bohaterem.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Arrow final season premiere next Tuesday... Who’s ready? #arrowfinalseason

Post udostępniony przez David Ramsey (@davidpaulramsey)

Ponadto znana z serialu Legends of Tomorrow Tala Ashe wrzuciła do sieci zdjęcia zza kulis crossoveru seriali Arrowverse zatytułowanego Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Prezentują one Brandona Routha w stroju Supermana.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

happy birthday to the incomparable, kind and SUPER(!!!) @brandonjrouth 🦸🏻‍♂️#neverfeltsaferinmylife

Post udostępniony przez Tala Ashe (@talaashe)

Natomiast Kevin Conroy, którego w crossoverze zobaczymy jako Bruce'a Wayne'a również zamieścił zdjęcie z planu wydarzenia w Vancouver:

 

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV