Arrow i The Flash – plakat promocyjny

Stacja CW opublikowała plakat promujący kolejny crossover pomiędzy serialami Arrow i The Flash. Będzie to drugie takie wydarzenie w historii obu produkcji.

Stacja CW opublikowała plakat promujący kolejny crossover pomiędzy serialami Arrow i The Flash. Będzie to drugie takie wydarzenie w historii obu produkcji.

Crossover seriali Arrow i Flash odbędzie się za 3 tygodnie. Twórcy zatytułowali go Legends of Yesterday, a z oficjalnych zapowiedzi wiemy, że będzie on wstępem i pewnego rodzaju zapowiedzią nowego serialu pt. Legends of Tomorrow, którego premiera odbędzie się na początku 2016 roku.

Czytaj także: The Night Before – nowy zwiastun komedii

Szczegóły fabularne crossovera nie są znane. Twórcy zapowiadają, że tym razem będzie to historia blisko ze sobą połączona. Znacznie bliżej niż przed rokiem, gdy jeden z odcinków rozgrywał się w Central City, a drugi w Starling City.

Promocyjny plakat możecie zobaczyć poniżej.

Arrow, The Flash - crossover
Fot. CW

Źródło: ComicBookMovie / Fot. CW

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV