Atlanta – data premiery i szczegóły 2. sezonu

Podczas panelu na TCA 2018 twórcy serialu Atlanta zdradzili, czego możemy spodziewać się po 2. sezonie.

Podczas panelu na TCA 2018 twórcy serialu Atlanta zdradzili, czego możemy spodziewać się po 2. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  data premiery 

2. sezon serialu Atlanta zadebiutuje w USA już 1 marca 2018 roku. Data premiery w Polsce nie jest znana. Zdradzono też, że 2. sezon dostaje tytuł Atlanta Robbin.

Podczas panelu, twórca i gwiazda serialu, Donald Glover wyjawił, że dużą inspiracją dla niego przy pracy nad 2. sezon była... kreskówka z lat 90 - Tiny Toon Adventures. Twierdzi, że zaczerpnął z niej filmową strukturę, czyli cały sezon lepiej ogląda się w całości, niż każdy odcinek co tydzień.

Fabuła 2. sezonu będzie rozgrywać się w okresie świątecznym, kiedy jest coraz więcej napadów, wszyscy mają więcej pieniędzy i potrzebują ich jeszcze więcej. Chcą, by ten okres był metaforą dla bohaterów historii.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV