Avengers: Endgame po polsku. Maciej Musiał Spider-Manem, Karolak Wongiem [GALERIA]

Czekacie na Avengers: Endgame? Wygląda na to, że Maciej Musiał i Tomasz Karolak również - sprawdźcie sami.

Czekacie na Avengers: Endgame? Wygląda na to, że Maciej Musiał i Tomasz Karolak również - sprawdźcie sami.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Avengers: Endgame tuż-tuż - jeśli zastanawiacie się, jak przetrwać pozostałe do premiery filmu Koniec gry dni, to pewną propozycję ma dla Was pan Adam Łapko, grafik i ilustrator, który dosłownie przed chwilą wywołał na naszych twarzach uśmiech. Zamieścił on bowiem na swoim profilu na Facebooku prace, które przedstawiają Mścicieli w wersji polskiej. I tak rodzimi aktorzy, wśród nich Wasi faworyci - Maciej Musiał, Tomasz Karolak czy Michał Milowicz, na poniższych materiałach prezentują się nam jako superbohaterowie z krwi i kości, gotowi już na pojedynek z Thanosem. Razem z panem Adamem przez chwilę zastanawialiśmy się nad tym, jak poszerzyć galerię - dajcie nam w komentarzach znać, jakie są Wasze propozycje na tym polu. A może tak Janusz Chabior jako Szalony Tytan? Albo Jacek Braciak w roli Eitriego?...

Więcej prac pana Adama znajdziecie na jego profilu na Facebooku oraz na jego stronie domowej.

Avengers: Endgame - polska premiera już 24 kwietnia.

Źródło: Facebook / zdjęcie główne: Facebook/Adam Łapko Ilustrator

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV