Janusz Chabior

Janusz Chabior
 • Data urodzenia:

  17 lutego 1963 (56)
 • Miejsce urodzenia:

  Legnica, Polska
 • Narodowość:

  Polak
 • Wzrost:

  189 cm
 • Zawód:

  Aktor, reżyser, scenarzysta
 • Bio:

  Od 1991 roku związany z teatrem, obecnie występuje na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie.  Na małym ekranie do 2000 roku grywał głównie gościnne role.  Łącznie występował w 56 filmach, do 5 podkładał głos,  i zagrał w 37 serialach. Jego spektakularnym sukcesem była wielokrotnie nagradzana rola Wiktora w Made In Poland (2005).

W obsadzie (49)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV