Avengers: Endgame – żart fana MCU. Zajął domenę, chce negocjować

Avengers: Endgame to oficjalny tytuł nowego filmu MCU, który ujawniono dopiero wczoraj. Teraz okazuje się, że jeden z podstępnych fanów zajął tę domenę i chce negocjować z Disneyem i Marvelem.

Avengers: Endgame to oficjalny tytuł nowego filmu MCU, który ujawniono dopiero wczoraj. Teraz okazuje się, że jeden z podstępnych fanów zajął tę domenę i chce negocjować z Disneyem i Marvelem.

Avengers: Koniec gry to nadchodzące widowisko Marvela i tym samym kulminacja bieżącej fazy MCU. Zaledwie wczoraj ujawniono oficjalny tytuł produkcji, na który fani czekali już od dawna. Jak się okazuje, jeden z nich był na tyle podstępny, że wykupił domenę avengersendgame.com na długo przed premierą, licząc na to, że faktycznie to właśnie ta nazwa będzie tytułem widowiska (była to jedna z najczęściej obstawianych propozycji jeszcze na etapie spekulacji). Fan się nie pomylił... i teraz chce negocjować z Marvelem.

Użytkownik znany jako @AGuyInChair doskonale zdaje sobie sprawę, że film Avengers: Endgame dopiero rozpocznie swoją promocję i wytwórni taka domena może być potrzebna. Oświadcza, że jest gotów oddać ją Disneyowi w zamian za darmowe bilety na premierę filmu w Los Angeles. Co ciekawe, obecnie adres rzeczywiście działa - jeśli wpiszecie w przeglądarkę avengersendgame.com, przekieruje Was na promocyjną stronę filmu... Był sobie Deadpool. AGuyInChair uważa to za bardzo zabawny żart i czeka na reakcję ze strony samego Ryana Reynoldsa (ma nadzieję, że jego zaskakujący pomysł zostanie doceniony).

Na tę chwilę nie ma żadnej reakcji ani ze strony Reynoldsa ani Marvel Studios. Będziemy informować o rozwoju sprawy.

Avengers: Endgame - premiera w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV