Przeczytaj w weekend

Avengers: Endgame – zwiastun filmu klatka po klatce w wysokiej jakości

Do sieci trafiły zdjęcia klatka po klatce ze zwiastuna Avengers: Endgame. Możecie zobaczyć je w galerii poniżej. Premiera filmu w kwietniu przyszłego roku.

Do sieci trafiły zdjęcia klatka po klatce ze zwiastuna Avengers: Endgame. Możecie zobaczyć je w galerii poniżej. Premiera filmu w kwietniu przyszłego roku.

Po wielu miesiącach oczekiwania, wreszcie do sieci trafił zwiastun filmu Avengers: Endgame. Choć nie pokazuje zbyt wiele pod względem fabularnych rozwiązań, to jednak buduje znakomicie emocje i na pewno takie rozwiązanie znajdzie uznanie wśród wielu fanów, których apetyty zostały dziś rozbudzone.

Do sieci trafiły zdjęcia ze zwiastuna w wysokiej jakości, które możecie zobaczyć w galerii poniżej. Zanim jednak przejdziecie do oglądania klatka po klatce, warto jeszcze raz zobaczyć sam zwiastun:

Premiera filmu Avengers: Endgame już 26 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV